Maksimum 450 TL kulaklık önerisi

Öyle olması lazım. H5 350 için fp, AOC 400 için fp diye biliyorum. Ayrıca Aorus h5'in pedleri sevmiyorum çok küçük.
Peki hocam size son bir soru sormam lazım benim aklımda şu anda olan Aorus H5, Aoc GH200, Gamenote H2029U arasından hangisini tercih etmeliyim? Benim için önemli olan kulaklığın rahatlığı ve ses kalitesi . Veya 150 TL fazla vermeyip Galax Sonar 02 almak mı mantıklı? Açıkçası performans olarak pek farkı yoksa Galax da alabilirim çünkü çoğu konuda önerdiler ama size danışmak istedim.

Peki hocam size son bir soru sormam lazım benim aklımda şu anda olan Aorus h5, AOC GH200, Gamenote H2029u arasından hangisini tercih etmeliyim? Benim için önemli olan kulaklığın rahatlığı ve ses kalitesi. Veya 150 TL fazla vermeyip Galax sonar 02 almak mı mantıklı? Açıkçası performans olarak pek farkı yoksa Galax da alabilirim çünkü çoğu konuda önerdiler ama size danışmak istedim.

H2029U'nun mikrofonunun plastiği yırtılıyor. Aorus H5 pedleri çok küçük. AOC en mantıklı gibi. Mpow Air SE alabilirseniz istediğiniz özelliklerin çok daha fazlası var. Galax'ı çıkarın listeden. Çok daha iyileri var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı