Maksimum 50 TL Mouse Önerisi

Trust markasında sorun yaşayan insanlar çok. Ben kullanmadım.
Bende kullandım sorun çıkmadı. Teknoloji şans işi. Deathadder alıp 1 ayda çöpe atan da gördüm 3-4 sene kullanan da gördüm.

Trust markasında sorun yaşayan insanlar çok. Ben kullanmadım.
Daha once psu alirken de bircok kisi foem yani frisby markasini kotuledi alma cok kotu evini patladir 2 gun sonra bilgisayarin patlar tarzi markayi kotulediler su anda frisby marka psu kullaniyorum hicbir sikintisi yok. Mumkunse bu mouse lari kullanan kisiler yorum yaparsa daha yardimci olurlar. Yinede tesekkur ederim.

Daha once psu alirken de bircok kisi foem yani frisby markasini kotuledi alma cok kotu evini patladir 2 gun sonra bilgisayarin patlar tarzi markayi kotulediler su anda frisby marka psu kullaniyorum hicbir sikintisi yok. Mumkunse bu mouse lari kullanan kisiler yorum yaparsa daha yardimci olurlar. Yinede tesekkur ederim.
Dostum arkadaş sadece fikrini belirtmiş. İğnelemeye gerek yok.
Ayrıca o Frisby'nin kötülenmesinin sebebi güzel gösterilip çabuk eskiyip çöpe atılması. Ve kalitesiz işçilik.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı