Maksimum 500TL koltuk önerisi

Bütçe
500

Exiliesalpha

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, ben bir ofis koltuğu almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum bu yüzden önerilere açığım.
Kendim seçtiklerim şunlar:
Bildiğiniz rahat, çok terletmeyen ve günde 8 saat kullanım sonrasında tahta sandalye etkisi yaratmayacak koltuk var ise lütfen önerin.
Şimdiden teşekkürler.

Dostum ne aldın? Ben kafayı yiyeceğim hala ne alacağımı bilemedim. 500 maksimum bütçem var ve aklımda bu var

İllaki her koltuğun kötü bir yorumu var delirdim artık :D

Dostum ne aldın? Ben kafayı yiyeceğim hala ne alacağımı bilemedim. 500 maksimum bütçem var ve aklımda bu var

İllaki her koltuğun kötü bir yorumu var delirdim artık :D
Bunun gibi birşey aldım sakın alma bunlardan kıçım kırıldı aldığıma pişman oldum minder koymadan oturulmuyor ve bel ağrıtıyor. Seninki iyi gibi ama gidip denemek daha iyi olur ya da para biriktirip Xdrive vari şeyler almak lazım normalde onlardan almak istiyordum herkes deri olduğu için çok terletiyor filan diyordu baya sövüyorlardı herşeyine, kuzenim almış bir deneyeyim dedim valla parasına deyiyormuş. Sana önerim bunlardan hiç alma para biriktirip Gamer koltuğu veya daha ergonomik birşey al.

Bunun gibi bir şey aldım sakın alma bunlardan kıçım kırıldı aldığıma pişman oldum minder koymadan oturulmuyor ve bel ağrıtıyor. Seninki iyi gibi ama gidip denemek daha iyi olur ya da para biriktirip xDrive vari şeyler almak lazım normalde onlardan almak istiyordum herkes deri olduğu için çok terletiyor falan diyordu bayağı sövüyorlardı her şeyine, kuzenim almış bir deneyeyim dedim vallahi parasına deyiyormuş. Sana önerim bunlardan hiç alma para biriktirip Gamer koltuğu veya daha ergonomik bir şey al.

Kanka XPrime Alpha fab mı ne onu aldım 735tlşye hepsiburadadann indirimle

Hocam memnun musunuz almayı düşünüyorum da

Artıları kumaş terletmiyor ve bu fiyata yastıkları güzel, 140derece yatabiliyor, kolları da ayarlanabiliyor. Eksileri ise ayak tekerleri güzel değil. Ben eski koltuğum adore racing yarış koltuğunun tekerlerini taktım kendi tekerlerini çıkarıp. Çünkü kendi tekerleri zeminde sabit durmuyor aşağıya doğru yayılarak oturmak istediğimde koltuk arkaya falan gidiyordu ve kollarına yük vererek kalkmak isteidğim zaman koltuk sağa sola kayıyordu kendi tekerleri anca halıda iş görür ve diğer eksi verebileceğim yönü ise koltuğun mekanizmasında yaslandığında ufak bir boşluk var arkaya gidiyosun benim için sorun olmadı bu tarz tüm mekanizmalı ucuz koltuklarda var bu sorun.

Artıları kumaş terletmiyor ve bu fiyata yastıkları güzel, 140derece yatabiliyor, kolları da ayarlanabiliyor. Eksileri ise ayak tekerleri güzel değil. Ben eski koltuğum adore racing yarış koltuğunun tekerlerini taktım kendi tekerlerini çıkarıp. Çünkü kendi tekerleri zeminde sabit durmuyor aşağıya doğru yayılarak oturmak istediğimde koltuk arkaya falan gidiyordu ve kollarına yük vererek kalkmak isteidğim zaman koltuk sağa sola kayıyordu kendi tekerleri anca halıda iş görür ve diğer eksi verebileceğim yönü ise koltuğun mekanizmasında yaslandığında ufak bir boşluk var arkaya gidiyosun benim için sorun olmadı bu tarz tüm mekanizmalı ucuz koltuklarda var bu sorun.
Anladım hocam çok teşekkür ederim, umarım çok fazla sıkıntı yaşamam. 1500lük bir şey alsam yine benzer sıkıntılar çıkacaktır

Bu fiyata önerir misiniz peki? Aynı bütçede farklı oyuncu veya ofis koltukları mevcut.

Ofis olarak şu hoşuma gitti mesela: Seduna Thunder Pro | Siyah Yönetici Koltuğu | Ofis Çalışma Koltuğu | Hareketli Kol Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bu fiyata önerir misiniz peki? Aynı bütçede farklı oyuncu veya ofis koltukları mevcut.

Ofis olarak şu hoşuma gitti mesela: Seduna Thunder Pro | Siyah Yönetici Koltuğu | Ofis Çalışma Koltuğu | Hareketli Kol Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Ben alırken fab 800tlidi şansıma mobilya indirimi sepete ekelrseniz 730a düşüyor dedi o şekilde aldım bence 800 civarınada alınır yani öneririm attığınız modele bende baktım daha önce ben bunu tercih ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı