Maksimum 6.000 TL elektrogitar önerisi

zombievalentine

Centipat
Daha fazla  
Metal müzik seviyorum ve uzun zamandırda gitar almak istiyordum. Ailemlede konustum anlastım 6 bini geçmeyecek sekilde elektrogitar ve amfi önerebilir misiniz? İlk defa calacağım, bir de solağım öğrenmede herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

Metal müzik seviyorum ve uzun zamandırda gitar almak istiyordum. Ailemlede konustum anlastım 6 bini geçmeyecek sekilde elektrogitar ve amfi önerebilir misiniz? İlk defa calacağım, bir de solağım öğrenmede herhangi bir sıkıntı yaratır mı?
Solaklar için solak gitarları var onlardan almalısın Solak Elektro Gitar Fiyatları ve Modelleri | Zuhal Müzik buradaki gibi. Marka olarak İbanez ve Jackson sana hitap eder diye düşünüyorum. Küçük bir şehirde yaşamıyorsan mağazaya gidip kendin denemeni tavsiye ederim.

Solaklar için solak gitarları var onlardan almalısın Solak Elektro Gitar Fiyatları ve Modelleri | Zuhal Müzik buradaki gibi. Marka olarak Ibanez ve Jackson sana hitap eder diye düşünüyorum. Küçük bir şehirde yaşamıyorsan mağazaya gidip kendin denemeni tavsiye ederim.

Bayağı küçük bir yerde yaşıyorum. Türkiye'nin en küçük şehri sanırım. İnternete ve izledigim videolarda sağlak gitarı almamın daha mantıklı olacagını söylüyorlar gitarın klavyesinde güçlü olan elimin olması daha rahatmış.

Dostum selam, Adana’da yaşıyorum ve 4 aylık elektro gitar sahibiyim. Gitara başlamadan önce çok fazla arkadaşımla ve gitar hocalarıyla görüşmüştüm. Ayrıca 2 hafta da sağlak klasik gitar çalışmıştım fakat alışmakta aşırı zorlanmıştım, penayı bile zor tutuyordum. Sonrasında biraz araştırdım 7-8 bin tl bandında bi ibanez grg170dx-l modelini buldum. Şanslıydım ki şehir içinde Letgo’dan birisinden 4400tlye aldim. Benim deneyimlerim ve fikirlerim solaksan eğer, solak elektrogitarlara bakman tarafında. Gitar modelleri için de Zuhal Müzik’e bakabilirsin. Ayrıca sahibinden veya letgo uzerinden güven sağlayan insanlarla otobüsle kargolama yoluyla ucuz yollu da satın alabilirsin. Ben kendim şu an amfi arayışındayım, daha doğrusu ses kartı mı yoksa amfi mi ona karar vermeye çalışıyorum. Amfi konusunda ise eğer bütçen cidden kısıtlıysa ve bilgisayar üzerinden bağlantı kurarak (ortalama bi hoparlör iş görür) çalabilirim diyorsan Behringer umc22 ses kartına bakabilirsin. Giriş seviyesi bi amfiden alacağın tonlardan çok daha fazlasını ve iyisini alabilirsin ses kartları ve yazılımlarla.

Bayağı küçük bir yerde yaşıyorum. Türkiye'nin en küçük şehri sanırım. İnternete ve izledigim videolarda sağlak gitarı almamın daha mantıklı olacagını söylüyorlar gitarın klavyesinde güçlü olan elimin olması daha rahatmış.
Hocam 14 yıldır elektro gitar çalıyorum ilk defa duydum böyle bir şey. Güçlü olan elinin pena ile tellere değiyor olması lazım. Deneme şansın yoksa Youtube üzerinden araştırıp hangisinin sesleri daha çok hoşuna gidiyor bakmanı tavsiye ederim.

Hocam 14 yıldır elektrogitar çalıyorum ilk defa duydum böyle bir şey. Güçlü olan elinin pena ile tellere değiyor olması lazım. Deneme şansın yoksa YouTube üzerinden araştırıp hangisinin sesleri daha çok hoşuna gidiyor bakmanı tavsiye ederim.

Hiçbir bilgim yok, aklıma geldi söylemek istedim.

Dostum selam, Adana'da yaşıyorum ve 4 aylık elektrogitar sahibiyim. Gitara başlamadan önce çok fazla arkadaşımla ve gitar hocalarıyla görüşmüştüm. Ayrıca 2 hafta da sağlak klasik gitar çalışmıştım fakat alışmakta aşırı zorlanmıştım, penayı bile zor tutuyordum. Sonrasında biraz araştırdım 7-8 bin TL bandında bir Ibanez GRG170DX-L modelini buldum. Şanslıydım ki şehir içinde Letgo'dan birisinden 4400TL'ye aldim. Benim deneyimlerim ve fikirlerim solaksan eğer, solak elektrogitarlara bakman tarafında. Gitar modelleri için de zuhal müzik'e bakabilirsin. Ayrıca sahibinden veya Letgo uzerinden güven sağlayan insanlarla otobüsle kargolama yoluyla ucuz yollu da satın alabilirsin. Ben kendim şu an amfi arayışındayım, daha doğrusu ses kartı mı yoksa amfi mi ona karar vermeye çalışıyorum. Amfi konusunda ise eğer bütçen cidden kısıtlıysa ve bilgisayar üzerinden bağlantı kurarak (ortalama bir hoparlör iş görür) çalabilirim diyorsan Behringer umc22 ses kartına bakabilirsin. Giriş seviyesi bir amfiden alacağın tonlardan çok daha fazlasını ve iyisini alabilirsin ses kartları ve yazılımlarla.

Teşekkürler.

Benimde sevgilim solak kendisine olur diye düşünüp sağlak bir gitar yaptım. Şuan ters kullanarak çalıyor geleceğin jimi hendrix'i. Belki beğendiğiniz modelin solak versiyonunu bulamaz iseniz el yapımı olarak yapabilirim bende bu fiyatlara.

Geri
Yukarı