650TL'ye mekanik klavye önerisi

Eternalist

Hectopat
Selamlar, mekanik klavye alacağım, Max 650 verebilirim. Lütfen bütçeni arttırıp şunu alabilirsin gibi yorumlar yapmayın. RGB dikkat ettiğim bir şey olması gerekiyor. Yazılım desteği olsa çok iyi olur ama olmasa da olur. Blue Switch almak istemiyordum normalde fakat istediğim özelliklerin çoğu Red Switch modellerde yok. O kadar para biriktirip Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markalardan almak istemiyorum. Kalitesini hissetmek istiyorum. Bu fiyata biraz zor ama uzun süredir araştırıyorum. Aşağıya bıraktıklarım dışında kaliteli ve düzgün olan klavye yok. Başka bir örnek verecekseniz verdiğim klavyelerdeki özellikleri bulundurmasına dikkat ederseniz sevinirim. Klavyede aradığım şeyler genelde çok özelliği olması, bu fiyata yine zor ama bilek desteği, yazılım desteği, ses tekerleği gibi şeyler beni cezbediyor. İyi forumlar dilerim.

Hocam fazla duymadım Monster klavyelerini fakat kullanan birisine sormalısınız Red Dragon tercih etmeniz daha iyi olacaktır benim açımdan.

Monster'ın bir tane klavyesi var zaten. Yorumlarına baktığımda aşırı derecede iyi yorum görüyorum. Arada beğenmeyenlerde var tabii ama geneli beğenmiş. Bir de alakasız ama şey soracaktım. Blue Switch alsam, çok ses gider mi? Ailem bir yan odamda uyuyor. Kapılar tahta ve duvarlarda da ses geçirmeme gibi bir özellik yok. Blue Switch çok seviyorum ama alırsam pişman olurum diye korkuyorum.

Monster'ın bir tane klavyesi var zaten. Yorumlarına baktığımda aşırı derecede iyi yorum görüyorum. Arada beğenmeyenlerde var tabii ama geneli beğenmiş. Bir de alakasız ama şey soracaktım. Blue Switch alsam, çok ses gider mi? Ailem bir yan odamda uyuyor. Kapılar tahta ve duvarlarda da ses geçirmeme gibi bir özellik yok. Blue Switch çok seviyorum ama alırsam pişman olurum diye korkuyorum.
Hocam aileniz çok sesten rahatsız olursa red switch alın eğer sese rahatsız olmaz derseniz blue switch şuan blue switch kullanıyorum ailemden kaynaklı ve kimse uyanmıyor ama çok ses çıkıyor incelemelere bakarsanız.

Hocam aileniz çok sesten rahatsız olursa Red Switch alın eğer sese rahatsız olmaz derseniz Blue Switch şu an Blue Switch kullanıyorum ailemden kaynaklı ve kimse uyanmıyor ama çok ses çıkıyor incelemelere bakarsanız.

Anladım dostum teşekkürler. Dediğim gibi genelde rahatsız olmazlar ama geceleri de oyun oynadığım için rahatsız olma ihtimalleri var. Kapılar da çok ses geçiriyor. En kötü ihtimalle Red Switch alırım.

Anladım dostum teşekkürler. Dediğim gibi genelde rahatsız olmazlar ama geceleri de oyun oynadığım için rahatsız olma ihtimalleri var. Kapılar da çok ses geçiriyor. En kötü ihtimalle Red Switch alırım.
Red Switch alın derim çünkü blue switch çok ses çıkartıyor hem sizin başınız ağrır.

Rampage KB R96 Ultimate şu anda kullandığım bir klavye ben bugüne kadar 4 tane mekanik klavye kullandım ve 3 tane si bozuldu bunu aldım 5 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim siyah Switch var Blue swtich gibi çok ses çıkarmaz ama Red swtich kadar da sessiz değil daha iyi bir hissiyatı var mavi Switch'e göre ama tam 650 TL etmiyor sizin tercihiniz.
Red Switch kullandım bastığını anlamıyorsun mavi Switch kullandım mavi Switch de bir yerden sonra artık o sesten başın ağrıyor şu anda siyah Switch kullanıyorum bence her ikisinden de güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı