Maksimum 7500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
7500
Arkadaşlar.

Pardon hocam fark etmemişim. Ben NFC almıştım 2021'de o zamanlar 3000₺ idi.

Bir de buna bakın.

Hocam teşhir ürünlerine güvenim pek yok geneli dolandırıcılık olabiliyor biraz eski bir ürün sonuçta.

Oppo A54 alınmaz.

Hocam konuyu hortlattım gene o zaman almaktan vazgeçtim (arabaya masraf yapmak zorunda kaldık) şu an 5500 TL topladım (üstüne kendi telefonum olan Huawei P Smart 2021'i satmayı düşünüyorum 2000'e alacak telefoncu var.(satmayın dersenizde ROM atmak isterim ama bilgim 0 gms olmayan Huawei'den soğudum) m32 şunu almayı düşünüyorum sizce nasıldır?

Hocam konuyu hortlattım gene o zaman almaktan vazgeçtim (arabaya masraf yapmak zorunda kaldık) şu an 5500 TL topladım (üstüne kendi telefonum olan Huawei P Smart 2021'i satmayı düşünüyorum 2000'e alacak telefoncu var.(satmayın dersenizde ROM atmak isterim ama bilgim 0 gms olmayan Huawei'den soğudum) m32 şunu almayı düşünüyorum sizce nasıldır?

A 23'te alabilirim kafam karışık vatan ya da Teknosa'dan almayı düşünüyorum geçenlerde arkadaşımın aldığı ürün sıkıntılı geldi ondan dolayı internet üzerinden alma taraftarı değilim telefonu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar.

Hocam teşhir ürünlerine güvenim pek yok geneli dolandırıcılık olabiliyor biraz eski bir ürün sonuçta.

M32'de alınmaz fiyatını haketmiyor. Biraz daha düşük fiyatlı Xiaomi Redmi Note 9S daha iyi bir cihaz 2022'de de alınabilir.

Arkadaşlar.

A 23'te alabilirim kafam karışık vatan ya da Teknosa'dan almayı düşünüyorum geçenlerde arkadaşımın aldığı ürün sıkıntılı geldi ondan dolayı internet üzerinden alma taraftarı değilim telefonu.

M32 yerine M33 var; Samsung Galaxy M33 128 GB Mavi Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

M32'de alınmaz fiyatını haketmiyor. Biraz daha düşük fiyatlı Xiaomi Redmi Note 9S daha iyi bir cihaz 2022'de de alınabilir.

Peki hocam elimdeki P Smart 2021'e ROM atma gibi bir işlem yapabilir miyim veya yaptırabilir miyim (gms olan bir sürümle değiştirme gibi geçen sene 2800'e almışım. Google sorunu hariç memnunum telefondan.)

Peki hocam elimdeki P Smart 2021'e ROM atma gibi bir işlem yapabilir miyim veya yaptırabilir miyim (gms olan bir sürümle değiştirme gibi geçen sene 2800'e almışım. Google sorunu hariç memnunum telefondan.)

Note 10 5G de buldum 6550 TL şu an.

Note 10 5G de buldum 6550 TL şu an.

Huawei telefonlarda Google Servisleri (GMS) önyüklü olarak gelmemektedir. Google Servisleri'nin olduğu ROM olacağını sanmıyorum. APK olarak yüklenebilir, tüm uygulamaları çalışmayabilir. Yeni cihaz almanız daha iyi olur, bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Huawei telefonlarda Google servisleri (gms) önyüklü olarak gelmemektedir. Google Servisleri'nin olduğu ROM olacağını sanmıyorum. APK olarak yüklenebilir, tüm uygulamaları çalışmayabilir. Yeni cihaz almanız daha iyi olur, bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Benim aradığım şey hocam bana günü çıkarsın genelde sadece Instagram ile tiktoğa bakıyorum çok bir kamera beklentim yok ortalama fotoğraflar çeksin bir de sorun çıkarmadan Clash of Clans oynatsın bu bütçeyide zar zor ikna ettim bizimkileri normalde bana 5500 bütçe vermişlerdi Redmi 10 128 GB düşünüyordum onda da.

Benim aradığım şey hocam bana günü çıkarsın genelde sadece Instagram ile tiktoğa bakıyorum çok bir kamera beklentim yok ortalama fotoğraflar çeksin bir de sorun çıkarmadan Clash of Clans oynatsın bu bütçeyide zar zor ikna ettim bizimkileri normalde bana 5500 bütçe vermişlerdi Redmi 10 128 GB düşünüyordum onda da.

Şu an kendi telefonumu bile 3G de kullanıyorum 4.5G hala tam çalışmazken.

Şu an kendi telefonumu bile 3G de kullanıyorum 4.5G hala tam çalışmazken.

Arkadaşım daha yeni(1 aya yakın oldu) Redmi 10 128 GB aldı telefonundan memnun şu anda oda benim gibi kullanıyor telefonu. Eğer Redmi 10 alırsam bana da yaklaşık 2000 TL gibi bir para kalıyor onlada kalan ihtiyaçlarımı alırım 7500 TL civarı alırsam diğer ihtiyaçlarımı ertelemek zorunda kalırım.)

Yenilenmiş iPhone 8 de alabilirim akrabamda 7 arkadaşımda 7 Plus var ikisinin telefonuda hala cayır cayır çalışıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı