Maksimum 8000TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

envythefourth

Centipat
Üniversiteye gideceğim için dizüstü almaya karar verdim. Hayatım boyunca masaüstü kullandım ve biliyorum ki 8000T'lik bir masaüstü bana 8000TL'lik bir laptoptan çok daha iyi bir performans sağlayacak.

Gönlüm isterdi ki bu paraya masaüstü alayım fakat şehir dışına gidiyorum dizüstü beni biraz daha rahat ettirebilir. Bu bütçeye oyun oynamalık güzel bir dizüstü önerebilir misiniz? Monster marka olan notebooklara baktım ve gerçekten kafam karıştı biraz yardıma ihtiyacım var.

Şu ana kadar hep masaüstü kullandığım için büyük monitöre alışığım dizüstünün biraz küçük kalması beni korkutuyor. Ayriyeten Monster notebookların SSD'leri hep 256 GB şeklinde, yeterli olur mu bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun.

500gb SSDli Monster.

500gb SSD de az gelir derseniz, işlemciyi i7 den i5 e düşürerek bu modele SSD veya HDD ekleme yapabilirsiniz.

Modeller stokta yok görünüyor ancak sık sık stoklar yenileniyor.
Monster özelinde bunları önerebilirim, bunların dışında bütçenizi biraz aşarsanız ekran kartı anlamında epey fark yaratan 1660ti lı bu Acer Nitro 5 öneririm.

Attığınız monsterlar iyi gibi duruyor ama ekranı bi tık daha büyük olan modellerden bu özellik ve fiyatlarda bulamaz mıyız?
Hortlatıyorum ama şu şekilde yapsam mantıklı olur mu sizce? RAM'i 2x8 yaptığımda fiyat bu şekilde oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200818-174726_Chrome.jpg
    Screenshot_20200818-174726_Chrome.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı