Maksimum 8500₺ laptop önerisi

Bütçe
8500

Bozkurt42

Centipat
Merhabalar. Aklimdaki model:

500GB SSD ve 8 GB RAM ekleyince 8400₺ oluyor fakat kötü yorumlar okuyorum. Beni uzun yıllar götürecek başka bir öneriniz var mı?

Hocam Monster almayın,alacaksanız Tulpar alın bence,asıl konuya gelirsen ikinci el imkanınız varsa 2.el MSİ'lere bakabilirsiniz.

Merhabalar. Aklimdaki model:

500GB SSD ve 8 GB RAM ekleyince 8400₺ oluyor fakat kötü yorumlar okuyorum. Beni uzun yıllar götürecek başka bir öneriniz var mı?

Monster'ın sorunları ile ilgili açılan konuların haddi hesabı yok. Ona rağmen almak istersen senin kararın olur.

Üstteki Monster'ın aynısını ben de aldım. Adama o kadar dedim yollarken kontrol edin. Ölü pixelle gelmesin diye. Sonuç: Ölü pixelle geldi, sonra panel değişimi yaptılar. Bir de ilk aldığımdaki ekran 48 Hz veya 120 Hz olarak çalışıyordu(grafik ayarları kısmında yenileme hızını değiştir e basınca 48 ve 120 tek var.) Yeni panel takınca yenileme hızı 120 ve 60 Hz oldu. Sonuç olarak Monster almayın.

Tavsiyeler için teşekkürler. Kendimiz ekleme yapınca garanti dışı kalıyor mu? Bu fiyata en iyi seçim Lenovo mudur? Acer Nitro serisi iyi midir?
İlk defa laptop alacağım için soruyorum. Bu paraya en iyisini almak isterim Monster'den vazgeçtim. 🙂

Tavsiyeler için teşekkürler. Kendimiz ekleme yapınca garanti dışı kalıyor mu? Bu fiyata en iyi seçim Lenovo mudur? Acer Nitro serisi iyi midir?
İlk defa laptop alacağım için soruyorum. Bu paraya en iyisini almak isterim Monster'den vazgeçtim. 🙂
Acer Nitro serisi de genel olarak iyidir, evet bu butcede en iyisi Lenovo diye biliyorum ayrica Lenovo modellerin Ryzen islemcili olan modellerini tercih edin.

Geri
Yukarı