Maksimum veri oranı (Kbps) ne anlama gelmektedir?

Neden yükseltmek istiyorsunuz? Zaten altyapınızın desteklediği Max değerlerdeki paketi kullanmıyor musunuz?
Hayır, attığım ss'de görüldüğü üzere max 69 Mbps görünüyor. Fakat şuan 24 Mbps kullanıyorum. Sürekli oyun indiren birisi olarak 24 Mbps fazla zaman kaybı gibi gelmeye başladı.

Neden yükseltmek istiyorsunuz? Zaten altyapınızın desteklediği Max değerlerdeki paketi kullanmıyor musunuz?

@InternetciMen neden güldünüz?

Verdiğiniz bilgi yanlış, VDSL2 en fazla 100-200Mbps verebilir. 1000MBPS için fiber bağlatmak gerekiyor, oradaki değerler de sinyal zayıflığı vb. durumlara göre değişiyor. Yani, 1000MBPS bağlatamaz.

Hayır, attığım SS'de görüldüğü üzere Max 69 Mbps görünüyor. Fakat şu an 24 Mbps kullanıyorum. Sürekli oyun indiren birisi olarak 24 Mbps fazla zaman kaybı gibi gelmeye başladı.

O zaman 50Mbps pakete yükselttirebilirsiniz, hayırlı günler dilerim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 98
Verdiğiniz bilgi yanlış, VDSL2 en fazla 100-200Mbps verebilir. 1000MBPS için fiber bağlatmak gerekiyor, oradaki değerler de sinyal zayıflığı vb. durumlara göre değişiyor. Yani, 1000MBPS bağlatamaz.

O zaman 50Mbps pakete yükselttirebilirsiniz, hayırlı günler dilerim.

Demek istediğim müşteri hizmetlerinin her türlü satışı yapacağı şu an arayıp 1000 Mbps internet istiyorum desem gelir bağlarlar maksat para koparmak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı