Mal/tapu ve araç ruhsatı bildirimi örneği nedir?

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. Bilen bilir YES programı diye bir sey var ve ben bu sınava basvuracağım. Ancak basvuru sartlarında bazı belgeler istiyorlar ve bu belgelerden biri de baslıkta belirttiğim gibi.
aaa.JPG

Mailde böyle yazıyor. Yani ben bundan bir sey anlamadım ve size sormak istedim.
Tam olarak ne yapmam gerekiyor, e-devlet üzerinden 18 yas üstü aile bireylerimin sahip oldukları tapuları falan mı atacağım?

Biraz arastırdım fakat internet üzerinde tam net bilgi bulamadım. Babama da soruyorum onun da tam bilgisi yok fazla da ilgilenmiyor.

Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bro vallahi bu sene ki şartlara biraz bakayım dedim biraz farklılaşmış. Ne kadarı yeterli olduğunu bilemeyeceğim ancak bir arkadaşım webtapudan senin gibi yapmıştı ve olmuştu ben de e-Devlet'ten almıştım sanırım. Yaptıklarında sorun yok ancak hani farklı fazladan belge istiyorlarsa bilemem.

Neden olmadı seninki?

Neden olmadı seninki?

Kanka bende arıyorum ya neyi istediklerini anlamadım mal tapu araç ruhsatı bildirimi örneği ne oluyor ya.

Teşekkür ederim ama bu değil büyük ihtimalle.

Dostum sanırım buldum emin değilim ama baska türlüsüne de ulasamadım.
Babamın e-devletinden beyan bilgileri sorgulama var. Ona baktım. Bir de üstüne kayıtlı araca baktım, PDF'ini kaydettim onu atacağım maile.

Üstüne kayıtlı araçlar kısmında PDF olarak alınıyor mu ki ya muayene ya da egzoz emisyon PDF'si çıkıyor.

Neden olmadı seninki?
İngilizce sınavından geçememiştim.
Kanka bende arıyorum ya neyi istediklerini anlamadım mal tapu araç ruhsatı bildirimi örneği ne oluyor ya.

Üstüne kayıtlı araçlar kısmında PDF olarak alınıyor mu ki ya muayene ya da egzoz emisyon PDF'si çıkıyor.
Dostum e-devlet üzerinden almak istedigin belgenin sayfasına gel sağ üstte yazdır var ordan pdf olarak kaydedebilirsin.

Yok dostum ben zaten koronadan dolayı sanal girdim yazılı sınava ilk sınavı geçmiştim türkçe olanı ikinci de gittik.
Merhaba telegramınızı ben de alabilir miyim şu belgeleri ayarlamaya çalışıyorum da

Üstüne kayıtlı araçlar kısmında PDF olarak alınıyor mu ki ya muayene ya da egzoz emisyon PDF'si çık

Ne yaptın attın mı?

Son düzenleme:
Merhaba. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. Bilen bilir YES programı diye bir sey var ve ben bu sınava basvuracağım. Ancak basvuru sartlarında bazı belgeler istiyorlar ve bu belgelerden biri de baslıkta belirttiğim gibi.
Eki Görüntüle 1162245
Mailde böyle yazıyor. Yani ben bundan bir sey anlamadım ve size sormak istedim.
Tam olarak ne yapmam gerekiyor, e-devlet üzerinden 18 yas üstü aile bireylerimin sahip oldukları tapuları falan mı atacağım?

Biraz arastırdım fakat internet üzerinde tam net bilgi bulamadım. Babama da soruyorum onun da tam bilgisi yok fazla da ilgilenmiyor.

Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
merhaba dostum bende katılıyorum bu sene başvuracağım nasıl yaptın sen birde seni çağırdılarmı

Yeni konular

Geri
Yukarı