Malwarebytes karantina dosyalarını silme

EminM12

Centipat
Daha fazla  
Ben Malwarebytes yeni yükledim ücretsiz sürümü bu, hangilerini karantinaya almalıyım? Karantinaya alınca bu programlar siliniyor mu bilgisayarım güvenilir oluyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    44,9 KB · Görüntüleme: 103
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    45,5 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    52,2 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    47,7 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    46,8 KB · Görüntüleme: 68
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    47,6 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    46 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    46,2 KB · Görüntüleme: 53
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    44,9 KB · Görüntüleme: 90
Quarantine yazan mavi butona tıklayarak bulunan zararlıları karantinaya alabilirsiniz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler sayende başlangıçta açılan siteler de gitti. Diğerlerine de teşekkürler.
Bulunan zararlılarda ByteFence adı altında daha önceden indirdiğiniz bir antivirüs yazılımının adı geçiyor. Büyük ihtimalle bu programı ya siz kurdunuz ya da internette gezinirken herhangi bir reklam yazılımına maruz kaldınız. Bir de o programı kaldırmak için sahte bir kaldırma aracı da kullanmışa benziyorsunuz. Çünkü ByteFence olarak internette arattığınızda daha çok "Nasıl kaldırılır?" tarzında siteler mevcut. Kalitesiz bir antivirüs olduğunu çok belli ediyor.

Eğer ücretsiz olarak bir antivirüs kullanmak istiyorsanız Kaspersky Security Cloud - Free kullanabilirsiniz. Bir daha bilinmedik ve güvenilir olmayan antivirüsler kullanmayınız. Gerçek zamanlı ve kaliteli antivirüsler kullanınız.
Ek olarak Avast'ın güvenlik eklentisini kullanıyormuşsunuz. Tarayıcınızdan Avast'ın eklentisini kaldırın. Gereksiz bir şekilde sistemi yoruyor veya bilgilerinizi çalıyor olabilir. Eklentinin üstüne gelip sağ tık yaptığınızda Kaldır olarak bir seçenek belirir. Ona basmanız gerekmektedir.
Ve Malwarebytes'i silersem virüsler yeniden ortaya çıkar mı?
Bulunanları karantinaya alıp sildikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Malwarebytes ile yeniden tarayın. Ardından önerdiğim antivirüs yazılımını kullanabilirsiniz. Malwarebytes programının gerçek zamanlı özelliklerini devre dışı bırakacak bir şekilde tarama amaçlı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki konudan yararlanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben Malwarebytes yeni yükledim ücretsiz sürümü bu, hangilerini karantinaya almalıyım? Karantinaya alınca bu programlar siliniyor mu bilgisayarım güvenilir oluyor mu?
Arkadaşlar 1 kez daha tarama yaptım ve sonuçlar.Bunlar nasıl geliyo anlamadım.Sadece Lol,Csgo,Rocket Leauge gibi oyunlar oynuyorum ve Youtube'den video izliyorum.1 günde nasıl gelmiş olabilir?Silmeli miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    58,1 KB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    59,5 KB · Görüntüleme: 95

Geri
Yukarı