(Durduruldu) Malwarebytes Türkçe yama Technopat özel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulama Full Türkçe olmuş. Hatta buranın bile Türkçe olduğunu fark ettim:

Eki Görüntüle 984619

Ek olarak, sadece burası Türkçe değil. Bununda pek önemi yok. Tekrardan elinize sağlık.

Eki Görüntüle 984621

Bu kullandığın Malwarebytes for Teams versiyonu bunları genelde şirketler kullanıyor o yüzden onun dil dosyası farklı çünkü dil dosyasında business yazısı görmedim. Bu arada belirttiğiniz 2. kısım gözümden kaçmış orayıda düzeltip güncelleyeceğim. Teşekkürler.

Teşekkürler, elinize sağlık.

Güncelleme ile gelen İngilizce kısımlar Türkçeye çevirildi.

Daha iyi olmuş. Tekrar elinize sağlık ^^.

Teşekkürler. Güncelleyince konuya ekletiyorum.
Önemli bir çeviri hatası düzeltildi ve bazı düzenlemeler yapıldı.
Projeyi profesyonel bir çeviri platformuna taşıdım ve oradan sadece kendim yönetiyorum. Bu sayede Malwarebytes dil dosyalarına gelen güncellemeleri ve hata düzeltmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğim. Çeviride diğer dillerde de İngilizce olan bazı kısımlar mevcut, bunları ekleyerek çevirebilirim fakat dosya yapısını bozmamak için çevirmedim ilerleyen zamanlarda Malwarebytes diğer dil dosyalarına güncelleme yaptığında eksik yerleri ekleyeceğim. Herhangi bir hata veya yanlış çeviri görürseniz bunu bildirerek çevirinin gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

Not: Bu güncellemede birçok hata düzeltmesi yapıldı ve proje profesyonel platforma taşındı.
İndirme adresi: lang_tr.qm

Son düzenleme:
Teşekkürler. Güncelleyince konuya ekletiyorum.
Önemli bir çeviri hatası düzeltildi ve bazı düzenlemeler yapıldı.
Projeyi profesyonel bir çeviri platformuna taşıdım ve oradan sadece kendim yönetiyorum. Bu sayede Malwarebytes dil dosyalarına gelen güncellemeleri ve hata düzeltmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğim. Çeviride diğer dillerde de İngilizce olan bazı kısımlar mevcut, bunları ekleyerek çevirebilirim fakat dosya yapısını bozmamak için çevirmedim ilerleyen zamanlarda Malwarebytes diğer dil dosyalarına güncelleme yaptığında eksik yerleri ekleyeceğim. Herhangi bir hata veya yanlış çeviri görürseniz bunu bildirerek çevirinin gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

Not: Bu güncellemede birçok hata düzeltmesi yapıldı ve proje profesyonel platforma taşındı.
İndirme adresi: lang_tr.qm

Çok başarılı olmuş hocam Malwarebytes'a gönderin bence dil dosyasını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı