Malwarebytes silinmiyor

Yeniden kurma toolu da donup kalıyor
Daha önce de kendini sildirmeyen uygulamalar gördüm ama bu en mükemmelleri sanırım
O değil silsem de geri geliyor

Abi Revo indirip kurdum uygulama çalışmadı, Windows sağ tık uygulamalar yapıp deneyeyim dedim dondu aç kapa yaptım Revo yok kafayı yiyeceğim ne yapalım abilerim bir yol gösterin ya.
İşletim sisteminizde administrator hesabı ile giriş yapıp Malwarebytes dosyalarını ve işlemlerini silmeyi-kapatmayı deneyin.

Güvenli modda başlatmayı denedim şu an haya yeniden başlayacak pc
Bilgisayarın her kapandığında sıfırlandığını farkettim ayrıca
Anlamıyorum sorun bunda mı yoksa başka bir virüs gibi birşey mi var
Dosyayı silmeye çalışınca" administator size izin vermelidir" hatası oluyor

Son düzenleme:
Administrator'a giriş yaptınız mı?
Komut İstemi'ne
net user administrator /active:yes
kodunu girip Enter'e bastıktan sonra resimdeki gibi artık Administrator hesabı görünür olacak, oradan Administrator'da oturum açacaksınız. Sizi farklı bir masaüstü karşılar.

Dosya Ekleri

• adminHesapGiris.png
    adminHesapGiris.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Abi en son administator hesabındayken uygulamayı silmeye çalışınca administator izni gerek hatası verdi.
Kafayı yicem
Bilgisayar sürekli donuyor ve geri açtığımda herşey sıfırlanmış oluyor. Uygulamayı silemememin sebebi bu sanırım
Böyle kaldı ne yapmalıyım?
Bu malwarebytesın bilgisayarı kapanınca sıfırlama gibi bir özelliği var mı

Dosya Ekleri

• 16211649248593623046820034293694.jpg
    16211649248593623046820034293694.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Sistem Geri Yükleme'yi kullanarak bilgisayarı, bu programı yüklemeden önceki haline döndürmeyi deneyin. Bilgisayar donuyor dediniz o yüzden Sistem Geri Yükleme'yi şuradan başlatın:
Windows Ayarları > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş başlangıç, Şimdi yeniden başlat düğmesi.
Bilgisayar, bir menüyle başlar. Bir seçenek belirleyin'de, Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Sistem Geri Yükleme.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı