Manga bölümleri anime bölümleri ile eşit midir?

Nuteramiruku

Centipat
Yer
Antalya, Türkiye
Daha fazla  
Yani, demek istediğim, Seraph of the End mangasina başladım ve manganin 1. bölümü ile animenin birinci bölümü aynı. Ancak manga 26 cilt. Animesi 24 bölüm değil mi? 8 tane cilt falan yetmez mi? 9 ve sonrakiler falan ne? Anımesi olmayan şeyler mi, onlar ne? Yoksa manga bölümleri ile anime bölümleri eşit mi değil? Eşit yani galiba bunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani, demek istediğim, Seraph of the End mangasina başladım ve manganin 1. bölümü ile animenin birinci bölümü aynı. Ancak manga 26 cilt. Animesi 24 bölüm değil mi? 8 tane cilt falan yetmez mi? 9 ve sonrakiler falan ne? Anımesi olmayan şeyler mi, onlar ne? Yoksa manga bölümleri ile anime bölümleri eşit mi değil? Eşit yani galiba bunda.
Boruto next generation da mangadaki 56. bolum anime de 250 ye mi denk geliyordu . Anime de çok fiiller ( konu dışı ) bölüm var

Hocam anime sadece 24 bölüm yayınlandı ve bitti. Devamı gelmeyecek fakat manga devam ediyor. Animenin bir bölümü ile manganın 1 bölümü farklı. Manga çok daha az içerik barındırır animeye göre(1 bölümde). Animeyi bitirdiyseniz manga 11. Ciltten başlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı