Manga Önerileriniz

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, Manga okumak istiyorum fakat Manga hakkında neredeyse hiç birşey bilmiyorum. Yeni başlayan biri olarak nasıl Mangalar almalıyım? Ayrıca D&R'da satılıyormuş fakat Türkçe mi? Mangadan biraz bahsederseniz çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle another hem kısalığı hem vuruculuğu ile önerimdir,ayrıca seraph of the end de uzunluğundan dolayı bitiremediğim fakat zevkli olan bir seridir genelde internetten manga yerine roman okumaya tercih ettiğim için bu ikisinin biraz üstünden geçeceğim.
-Another
"4 kısımdan oluşur çoğu yerde 1-2/3-4 şeklinde iki kısmın birleşimiyle satılır internetten 4 kitap halinde de bulabilirsin.
"genel olarak bir okulda geçiyor bu okuldaki bir lanet üzerine işliyor lanet hakkında çok konuşmayacağım olay zaten bunun ne olduğu istemeden spoiler vermek istemem

-Seraph of the end
"Bir salgın sonucu baya bi insan ölür insan ve vampirler arası vir çatışma vardır güzel anlatılan bir hikaye sunulur okuyalı çok olduğu için ordan oraya nasıl geliyor bende hatırlamıyorum üstten bakınca böyle diyebiliriz bunun 3 ciltini okudum çokta ilerlemiş sayılmam.

-Bu arada Beylikdüzü yakınlarındaysan şunu bırakayım belki yüksek fiyatları görmüşsündür buraya yönelmek isteyebilirsin--->LETGO

Birazda mangalar hakkında yazayım,türkçe çevirileri pek yoktur internetten çevirip yayımlayanları bulabilirsin roman versyonlarında hiç türkçe yoktur ancak internetten çeviren sayfalar bulursan ki oda biraz zor.
Türkiyede çok pahalılardır, çabuk biterler.
Kağıt kaliteleri kötüdür çabuk yırtılırlar yani ikinci el piyasasından alırsan iyi bi kontrolden geçirmelisin.
aklıma gelenler bunlar Another tüm ciltler serap of the end 3 cilt elimde var birkaç satır yukarda iyi bir fiyata link attım ilgilenirsen orayada beklerim.

Öncelikle another hem kısalığı hem vuruculuğu ile önerimdir,ayrıca seraph of the end de uzunluğundan dolayı bitiremediğim fakat zevkli olan bir seridir genelde internetten manga yerine roman okumaya tercih ettiğim için bu ikisinin biraz üstünden geçeceğim.
-Another
"4 kısımdan oluşur çoğu yerde 1-2/3-4 şeklinde iki kısmın birleşimiyle satılır internetten 4 kitap halinde de bulabilirsin.
"genel olarak bir okulda geçiyor bu okuldaki bir lanet üzerine işliyor lanet hakkında çok konuşmayacağım olay zaten bunun ne olduğu istemeden spoiler vermek istemem

-Seraph of the end
"Bir salgın sonucu baya bi insan ölür insan ve vampirler arası vir çatışma vardır güzel anlatılan bir hikaye sunulur okuyalı çok olduğu için ordan oraya nasıl geliyor bende hatırlamıyorum üstten bakınca böyle diyebiliriz bunun 3 ciltini okudum çokta ilerlemiş sayılmam.

-Bu arada Beylikdüzü yakınlarındaysan şunu bırakayım belki yüksek fiyatları görmüşsündür buraya yönelmek isteyebilirsin--->LETGO

Birazda mangalar hakkında yazayım,türkçe çevirileri pek yoktur internetten çevirip yayımlayanları bulabilirsin roman versyonlarında hiç türkçe yoktur ancak internetten çeviren sayfalar bulursan ki oda biraz zor.
Türkiyede çok pahalılardır, çabuk biterler.
Kağıt kaliteleri kötüdür çabuk yırtılırlar yani ikinci el piyasasından alırsan iyi bi kontrolden geçirmelisin.
aklıma gelenler bunlar Another tüm ciltler serap of the end 3 cilt elimde var birkaç satır yukarda iyi bir fiyata link attım ilgilenirsen orayada beklerim.
Selam ben Ataşehir taraflarında oturuyorum, gördüm kararsızım şuan almak istersem mesaj atacağım LETGO'dan teşekkürler.

Solo leveling,Mujang,The God of High School,The Scholar`s Reincarnation,A Returner`s Magic Should Be Special,Arifureta-From Commonplace to World`s Strongest,Autophagy Regulation,Battle in 5 Seconds After Meeting,Greatest Outcast,Her Summon,I Am a Villager What About It?,Jigokuraku(Yuuji Kaku),King of Hell,Kuro No Shoukanshi,Magic Emperor,Marked for Failure the World`s Strongest Sage Reincarnates for a Do-Over!,Master of Gu,Peerless Dad,Ranker Who Lives A Second Time,Supernova,Tales Of Demons And Gods,That Time I Got Reincarnated As A Slime,The Beginning After The End,The Gamer,The Last Human,The Silver Guardian,The Simple-Looking Sword Saint Is Nevertheless The Strongest,The Unwanted Undead Adventurer
Bu arada bu yazdığım mangaları sitelerden ücretsiz olarak okuyabilirsin korsan olsa bile çeviriliyorlar İngilizce'ye.

Geri
Yukarı