DeepestPassion

Hectopat
Makaleler
1
Süzerek seçtiklerim, okurken en çok zevk aldıklarımı yazıyorum.
1-kesin oku 2-oku oku 3-oku

-a returners magic should be Special-2
-Another emperor reborn-3
-Apotheosis-1
-Against the gods-1
-Battle through the heavens-1
-Chronicles of heavenly demon-2
-Cultivator against Hero society-2
-Constellation that returned from hell-3
-Fff-class trash Hero-1
-God of martial arts-1
-God of blackfield-3
-i am the sorcerer king-2
-i have a mansion in the post apocalyptic world-2
-i am a great god-2
-It starts with a mountain-2
-Immortal, invicible-1
-Kill the Hero-2
-Legend of the northern Blade-1
-Legend of asura-1
-Ligtning degree-2
-Long Live the king-1
-Limit breaker-1
-Mushoku tensei-1
-Magic emperor-1
-Martial peak-1
-Memorize-3
-Mercenary enrollment-2
-Master of legendary realms-1
-Max level returner-3
-Martial arts reign-1
-Martial Master-2
-Master of gu-2
-Mythcal Realm-2
-Nano machine-2
-Noblesse-1
-Peerless Battle spirit-1
-Peerless dad-2
-Panlong-2
-Ranker who lives a second time-1
-Reverse villian-1
-Return of the frozen Player-2
-Release that witch-2
-Rebirth of the urban immortal cultivator-1
-Shen yin wang zuo-2
-Spirit sword sovereign-1
-Soul land-1
-Strongest anti meta-1
-Solo leveling-1
-Stat martial god technique-1
-The last human-1
-The immortal emperor luo wuji-2
-The tutorial Tower of the Advanced Player-2
-The great ruler-2
-The second coming of gluttony-1
-Tang yin zai yi jie-1
-The beginning after the end-1
-Tensei shitara-1
-Tales of demons ans gods-1
-The scholars reincarnation-2
-Otherworldly evil monarch-2
-Overgeared-2
-Omniscients readers viewpoint-1
-Villian initialization-2
-Volcanic ages-2
-Wu dong qian kun-1
-Xian ni-1

Süzerek seçtiklerim, okurken en çok zevk aldıklarımı yazıyorum.
1-kesin oku 2-oku oku 3-oku

-a returners magic should be Special-2
-Another emperor reborn-3
-Apotheosis-1
-Against the gods-1
-Battle through the heavens-1
-Chronicles of heavenly demon-2
-Cultivator against Hero society-2
-Constellation that returned from hell-3
-Fff-class trash Hero-1
-God of martial arts-1
-God of blackfield-3
-i am the sorcerer king-2
-i have a mansion in the post apocalyptic world-2
-i am a great god-2
-It starts with a mountain-2
-Immortal, invicible-1
-Kill the Hero-2
-Legend of the northern Blade-1
-Legend of asura-1
-Ligtning degree-2
-Long Live the king-1
-Limit breaker-1
-Mushoku tensei-1
-Magic emperor-1
-Martial peak-1
-Memorize-3
-Mercenary enrollment-2
-Master of legendary realms-1
-Max level returner-3
-Martial arts reign-1
-Martial Master-2
-Master of gu-2
-Mythcal Realm-2
-Nano machine-2
-Noblesse-1
-Peerless Battle spirit-1
-Peerless dad-2
-Panlong-2
-Ranker who lives a second time-1
-Reverse villian-1
-Return of the frozen Player-2
-Release that witch-2
-Rebirth of the urban immortal cultivator-1
-Shen yin wang zuo-2
-Spirit sword sovereign-1
-Soul land-1
-Strongest anti meta-1
-Solo leveling-1
-Stat martial god technique-1
-The last human-1
-The immortal emperor luo wuji-2
-The tutorial Tower of the Advanced Player-2
-The great ruler-2
-The second coming of gluttony-1
-Tang yin zai yi jie-1
-The beginning after the end-1
-Tensei shitara-1
-Tales of demons ans gods-1
-The scholars reincarnation-2
-Otherworldly evil monarch-2
-Overgeared-2
-Omniscients readers viewpoint-1
-Villian initialization-2
-Volcanic ages-2
-Wu dong qian kun-1
-Xian ni-1
Bunlara ek olarak bende kendi zevkime göre yazayım bir iki manhwa:

-Eleceed/0
-Doom Breaker/1
-Tower of god/1
-The Frozen Player Returns/1
-The Esper's Game/1
-The Swordmaster's Son/1
-Villian to Kill/1
-How to live as a villian/1.5
-Level up with Gods/1.5
-I Obtained a Mythic Item/1.5
-Warrior High School/1
-Tomb Raider King/2
-Lookism/2
-Questism/2
-Transcension Academy/2.5
-The Lord of Coins/3

Benim listem böyle. Yazdıklarımın çoğu reenkarnasyon, zindan, mitoloji(yanında .5 olanlar) vb. Yukarıdaki arkadaşla farklı puanlar vermiş olabiliriz ama adı üstünde zevkler ve renkler. Daha çok fazla şey okudum da sadece manhwa yazdım. Umarım bir iki tane de olsa yardımım dokunur

Bunlara ek olarak bende kendi zevkime göre yazayım bir iki manhwa:

-Eleceed/0
-Doom Breaker/1
-Tower of god/1
-The frozen Player Returns/1
-The esper's Game/1
-The swordmaster's Son/1
-Villian to Kill/1
-How to live as a villian/1.5
-Level up with Gods/1.5
-i obtained a mythic Item/1.5
-Warrior high School/1
-Tomb Raider King/2
-Lookism/2
-Questism/2
-Transcension Academy/2.5
-The lord of Coins/3

Benim listem böyle. Yazdıklarımın çoğu reenkarnasyon, zindan, mitoloji(yanında. 5 olanlar) vb. yukarıdaki arkadaşla farklı puanlar vermiş olabiliriz ama adı üstünde zevkler ve renkler. Daha çok fazla şey okudum da sadece manhwa yazdım. Umarım bir iki tane de olsa yardımım dokunur.

Tam listem. Türkçe çeviri sayısı daha az olabilir. Hala ekliyorum.
ListeMangaa

Tam listem. Türkçe çeviri sayısı daha az olabilir. Hala ekliyorum.
ListeMangaa
Hocam İnfinite Mana İn The Apocalypse de mutlaka bakın. Bu Manhwa olmasa da Apotheosis kozmolojsini aşıyor. Noah şu an en güçlü Yetiştirme karakteri. Ve hala da sınırlarını her bölüm sonsuz kez aşıyor. Güncel hali yani. Buna rağmen yazar son seviyesinin bile bir hiç olduğunu ve gidecek çok yolu olduğunu söyledi. Novel bu arada.

Apotheosis sadece ömür süresinde geçer ki bahsettiğim kozmolojide herkes son bölümde zaten herkes Katrilyonlarca yıl yaşıyor. Muhtemelen yakın bir zamanda herkes sonsuz ömre kavuşacak. Her bir canlı. Noah ise bu belli edilmese de bundan önce kavuşuyor. Ve bu romanın yarısı bile değil yazarın dediğine göre.

Hocam infinite mana in the apocalypse de mutlaka bakın. Bu manhwa olmasa da apotheosis kozmolojsini aşıyor. Noah şu an en güçlü yetiştirme karakteri. Ve hala da sınırlarını her bölüm sonsuz kez aşıyor. Güncel hali yani. Buna rağmen yazar son seviyesinin bile bir hiç olduğunu ve gidecek çok yolu olduğunu söyledi. Novel bu arada.

Apotheosis sadece ömür süresinde geçer ki bahsettiğim kozmolojide herkes son bölümde zaten herkes katrilyonlarca yıl yaşıyor. Muhtemelen yakın bir zamanda herkes sonsuz ömre kavuşacak. Her bir canlı. Noah ise bu belli edilmese de bundan önce kavuşuyor. Ve bu romanın yarısı bile değil yazarın dediğine göre.

Şu an novel okumuyorum belki ilerde. Anime izlediğim zamanlarda da manga falan okumam diyordum durum bu. Animenin, manganın, manhuanın ve manhwanın beni, okuyucuyu ilk bölümden çekmesi lazım. Deneme amaçlı ilk okuduğum comic Magic Emperordı yanlış hatırlamıyorsam. Ana karakter ilgimi çekmişti o zaman. Sonrasında comic okumaya devam ettim. Ama arkadaşın yazdığı Eleceed ve Tower of God'ı bir iki defa denememe rağmen ısınamadığım için tekrar tekrar bıraktım.

Şu an novel okumuyorum belki ilerde. Anime izlediğim zamanlarda da manga falan okumam diyordum durum bu. Animenin, manganın, manhuanın ve manhwanın beni, okuyucuyu ilk bölümden çekmesi lazım. Deneme amaçlı ilk okuduğum comic Magic Emperordı yanlış hatırlamıyorsam. Ana karakter ilgimi çekmişti o zaman. Sonrasında comic okumaya devam ettim. Ama arkadaşın yazdığı Eleceed ve Tower of God'ı bir iki defa denememe rağmen ısınamadığım için tekrar tekrar bıraktım.
Magic Empeor u okudum bu arada Apotheosis te her varlık kaçıncı bölümde sonsuz yaşama ulaşıyor bunu der misin kafamda İnfinite Mana İn The Apocalypse romanında ki karakterler bu bölüm sonsuz yaşama ulaşırsa bu bölümde biterse Apotheosis i geçer falan diyeceğim. Manhwa da kaçıncı bölümde sonsuz yaşama ulaştılar?

Son olarak senin okuduğun bölümlerde Sonusz sayıda evrenler Sonsuz sayıda boyutlar var mı?

İnfinite Mana nın Manhwas olmasa da çıkarsa 600 700 bölümde evrensel oluyor 1300 1400 bölümlerde de Evrenselliği aşıyor. Biliyorsun Romanın 5 10 bölümü manhwa nın 1 bölümüne denk geliyor. Bu bilgilere göre 1100 bölümlük Apotheosis dizisi çoktan evrenselligi aştı mı? Yani Mc sonsuz evrenin ötesine mi geçti?

Ama Kavramlarla İnfinite Mana İn The Apocalypse kozmolojisi Outerversal oluyor desem yeridir 1300 1400 lu çıkarsa manhwa bölümünde. Bu da sonsuz boyutu aşıyor demek yani evrenin ötesinde Boyut onun da ötesinde Kardinaller Aleph var. Noah ın kozmolojisi henüz 1300 1400 lu Manhwa bölümünde Aleph e dokunmasa da kavramlarla çoktan orada. Keşke Manhwa sı çıksa. Tamam neyse bu bilgilere göre Apotheosis mi daha çılgın seviyelere sahip yoksa dediğim roman mı? Son Olarak Noah göğsünde galaksi evren kozmos taşımaya başlamıştı bunlar sonsuzdu o şu an göğsunde yani Vehçesinde ruhunda kökeninde boyutlar taşıyor. Luo Zheng sanırım göğsünde sadece evren taşıyor haklı miyim?

Son düzenleme:
Ama arkadaşın yazdığı Eleceed ve Tower of God'ı bir iki defa denememe rağmen ısınamadığım için tekrar tekrar bıraktım.
Tower of God için bir şey diyemem. Ben baya bir ilerledim ama bir kaç yerde MC yüzünden bırakma aşamasına geldim. Hikayesi kaliteli, evreni güzel, güç sistemi kötü değil ama MC saf salak. Kemal'im yapmaz gibi Rachel'im yapmaz diye geziyor. 400 bölüm dayanıp okuyabilirseniz veya MC benim umrumda değil derseniz çok kaliteli bir seridir. Herkesin tanrılaştırdığı Solo Levelingden daha çok seviyorum şahsen.

Eleceed içinse uzun zaman oldu okuyalı baş kısımlarını hatırlamıyorum ama myanimelistte favorilerime eklemiştim. Sarmış demekki de eklemişim ama seriyle alakalı ne hatırlıyorsun diye sor hiç cevap veremem jsksjwjf

O arkadaşın başka bir şey dediği yok ki. Ezberledim desem abartmış olmam. Bir de ilkten o kadar uzun şeye girilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı