Manjaro Kernel hataları nasıl çözülür?

OguzSFPY

Centipat
Screenshot_20200929_220931.png

Fazla bilgim olmadığı için ekran görüntüsü atıyorum. "Sudo journalctl -p 3 -xb" komutu ile çıkan hatalarım. Çok önemli bir sorun var mı? Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 685233

Fazla bilgim olmadığı için ekran görüntüsü atıyorum. "Sudo journalctl -p 3 -xb" komutu ile çıkan hatalarım. Çok önemli bir sorun var mı? Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.

ACPI hatalarına çözüm bulabileceğini sanmıyorum. Ya en güncel kerneli kullanıp düzeltilmesini bekleyeceksin ya da laptop üreticisine email atacaksın sorunları çözmeleri için.

Screenshot_5.png

Cevap olarak bu geldi ama çok tatmin olmadım açıkçası. Kurulumu tekrar yapınca hataların gideceğini zannetmiyorum. Sizce yinede denemeli miyim?

Eki Görüntüle 685684
Cevap olarak bu geldi ama çok tatmin olmadım açıkçası. Kurulumu tekrar yapınca hataların gideceğini zannetmiyorum. Sizce yine de denemeli miyim?

Acer Türkiye'yi boş ver zaten. Acer BIOS programcılarıyla iletişime geçmen lazım. Herkes anlamaz Linux'tan yeniden kur derler. Komikmiş cevap.

Acer Türkiye'yi boş ver zaten. Acer BIOS programcılarıyla iletişime geçmen lazım. Herkes anlamaz Linux'tan yeniden kur derler. Komikmiş cevap.
Acaba nerden ulaşabilirim? Biraz araştırdım ama herhangi bir iletişim yöntemi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Acaba nereden ulaşabilirim? Biraz araştırdım ama herhangi bir iletişim yöntemi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Tahminimce Acer Amerika sitesinin iletişim bilgilerini araştırıp bir email atmalısın. Atmadan önce bilgisayarını kayıt edersen daha etkili olabilirsin diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı