Manli RTX 2060 Super 5100₺

Manli markası ülkemizde bilinmese de yurt dışında az çok bilinen bir marka. ASUS, GALAX, EVGA gibi soğutma anlamında iyi işler başaran bir firma mı yoksa ekran kartı sürekli 75-80 derece arasında çalışan bir kart mı üretiyorlar bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buralarda iyi olduğu söylenmiş.

Marka bilindik bi marka ama bu dönemde sıfır RTX 2060S nasıl oluyor onu anlamadım :d Olabilir tabi, hala sıfır GT 730 bile satılıyor gerçi.
Ellerinde kalmış ürünü boş yere bekletmemek için ucuza satıyor olabilirler.

Satıcının diğer ürünleri de enteresan. Çin'den gelirken doblosuna RTX 2060 Super doldurmuş gibi.
Satıcının ürünleri direkt mining dükkanı gibi. Belki getirdi ama ether kazımı bitince satma kararı aldı. Düşük intel işlemci, anakart, yüksek watt bir PSU ve ekran kartı.

Satıcının ürünleri direkt mining dükkanı gibi. Belki getirdi ama ether kazımı bitince satma kararı aldı. Düşük Intel işlemci, anakart, yüksek watt bir PSU ve ekran kartı.
Hoş Manli'nin resmi TR kanalıymış ama böyle bir mağaza oluşturmak direkt ofsayt...

Hoş Manli'nin resmi TR kanalıymış ama böyle bir mağaza oluşturmak direkt ofsayt...
Yok net miningte kullanılmış bunlar. Açıklamalara ürünler 1 yıl garantili sıfır ve ambalajsızdır demiş. Ambalajsız ve 1 yıl garanti ile sıfır olduğuna hiç inanasım gelmiyor.

Yok net miningte kullanılmış bunlar. Açıklamalara ürünler 1 yıl garantili sıfır ve ambalajsızdır demiş. Ambalajsız ve 1 yıl garanti ile sıfır olduğuna hiç inanasım gelmiyor.
Hocam soru cevap bölümünde sıfır ve kutusu kapalı şekilde gönderileceği söylenmiş. Aynı bölümde garantisini 2 yıl olarak belirtmiş. Bence madenci kartı değil gibi ama resmi disbritör biraz acemice davranmış...

Satıcının diğer ürünleri de enteresan. Çin'den gelirken doblosuna RTX 2060 Super doldurmuş gibi.
Şu yoruma kahkaha attım

Arkadaşlar lütfen şunun farkında olun yüzbinlerce mining görmüş kart piyasaya girdi. Bunu unutmadan hareket edelim. Hepsi perişan halde elbet değil fakat dikkat etmekte fayda var.

Tekrar düşünün derim.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı