Manor Lords çıkış fiyatı ne olur?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Manor Lords fiyatı ne olur? Kimse müneccim değil farkındayım! :D Fakat oyunu almak için tasarruf etmek istiyorum, var mı bir fikri olan?

Oyun fiyatları şu anda tavan yapmış bir durumda ama beklemeye deger bir oyun olucak demosunuda deneyimledik biliyorsun ne gerekiyorsa bende almaya çalışıcam çıkış tarihi olarakta aralıkta diyenler var demo yayınladıktan sonra genelikle 3-5 ay gibi bir sürede çıkıyor oyun tamamen bitmiş durumda ben 2023 diye tahmin ediyorum umarım daha erkendir..

Oyun fiyatları şu anda tavan yapmış bir durumda ama beklemeye deger bir oyun olucak demosunuda deneyimledik biliyorsun ne gerekiyorsa bende almaya çalışıcam çıkış tarihi olarakta aralıkta diyenler var demo yayınladıktan sonra genelikle 3-5 ay gibi bir sürede çıkıyor oyun tamamen bitmiş durumda ben 2023 diye tahmin ediyorum umarım daha erkendir..
Demosunu kaçırdım oynayamadım. Tam sürümü oynarım umarım. Korsan almak istemiyorum ben de bütçemi zorlayacağım.

inş alırsın kardeşim ben demoyu deneyimledim ingilizce haliyle bile çok kolay belki nette videosunu izlemişindir ve uzun yıllar güncelleme alacak bir oyun bence..

Steamda dev gamm sayfasına geldigin zaman o katagoride ödül finali olarak manor lords ve benim bekledigim bir başka oyun The Invincible var bu oyunlar hali hazırda tamam ilk günden beri takip ediyorum kardeşim tahminime göre bu 6 gün içinde çıkması gerekiyor bekliyoruz sabırsızlıkla..

Yeni konular

Geri
Yukarı