Mansur Yavaş'tan yangın bölgelerine 30 tırla yardım!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, resmi Twitter hesabından Belediyeye ait Seğmen Su'nun bir haftalık üretiminin tamamının, yangından etkilenen bölgelere gönderileceğini ve 30 tırdan oluşan yardımın da afet bölgelerine doğru yola çıkacağını duyurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüşlerim:
Gerçekten onlarca belki yüzlerce kişi ile konuştum herkesin dilinde Mansur Yavaş. Bunların çoğu Ak partili. Kendisi hem milliyetçi, hem yenilikçi, hem liyakat sahibi hem de onurlu. Bunun gibi bir lider az bulunur. Adamın siyasetle işi yok. Tek derdi hizmet.

Son düzenleme:
Yaptığı işi şov olarak göstermeyen, icraat adam. Ülke için tek düzgün CB adayı.

@Kraps
Siyasetten azıcık anlayan insan KK'nun liderlik vasfı olmadığını ve seçimi kazanamayacağını bilir. Bunu tahmin etmek zor değil. Eğer anlamıyor iseniz konuya yazıp siyasete girmeyin.
Liderlik vasfı hakkında bir şey diyemem fakat seçimi az farkla da olsa kazanır ve bunu siyasetten azıcık anlayan biri bile bilir.

@Kraps
Siyasetten azıcık anlayan insan KK'nun liderlik vasfı olmadığını ve seçimi kazanamayacağını bilir. Bunu tahmin etmek zor değil. Eğer anlamıyor iseniz konuya yazıp siyasete girmeyin.

Şuan halkta hükümete karşı bir nefret var.Hiko babayı aday olarak göster o bile kazanır :D

Liderlik vasfı hakkında bir şey diyemem fakat seçimi az farkla da olsa kazanır ve bunu siyasetten azıcık anlayan biri bile bilir.
Siyasetten azıcık anlayan biri KK'nin gireceği herhangi bir seçimi kazanma gibi bir ihtimalinin olmadığını bilir. Neredeyse 15 senedir girdiği her seçimi kaybetmeyi başarmış bir ana muhalefet liderinden bahsediyoruz, sen gelip kazanır diyorsun 😀

Siyasetten azıcık anlayan biri KK'nin gireceği herhangi bir seçimi kazanma gibi bir ihtimalinin olmadığını bilir. Neredeyse 15 senedir girdiği her seçimi kaybetmeyi başarmış bir ana muhalefet liderinden bahsediyoruz, sen gelip kazanır diyorsun 😀
Önceki seçimler önemli değil önemli olan gelecekti seçim. Bende girdiği her seçimi kaybettiğini biliyorum fakat şuan hem başarısız virüs yönetiminden hem ekonomiden hem de yangınlardan dolayı büyük bir oy kaybı var, bu durumda kazanması çokta zor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı