Mansur Yavaş'tan yangın bölgelerine 30 tırla yardım!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, resmi Twitter hesabından Belediyeye ait Seğmen Su'nun bir haftalık üretiminin tamamının, yangından etkilenen bölgelere gönderileceğini ve 30 tırdan oluşan yardımın da afet bölgelerine doğru yola çıkacağını duyurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüşlerim:
Gerçekten onlarca belki yüzlerce kişi ile konuştum herkesin dilinde Mansur Yavaş. Bunların çoğu Ak partili. Kendisi hem milliyetçi, hem yenilikçi, hem liyakat sahibi hem de onurlu. Bunun gibi bir lider az bulunur. Adamın siyasetle işi yok. Tek derdi hizmet.

Son düzenleme:
Önceki seçimler önemli değil önemli olan gelecekti seçim. Bende girdiği her seçimi kaybettiğini biliyorum fakat şuan hem başarısız virüs yönetiminden hem ekonomiden hem de yangınlardan dolayı büyük bir oy kaybı var, bu durumda kazanması çokta zor değil.
Her seçimde aynı şeyi söyleyip duruyorsunuz. Yok bu sefer şu oldu yok bu sefer şu oldu. Sonuç olarak partisi %25 oyu zar zor alıyor. Başarılı bir muhalefet yapsa bugüne kadar çoktan seçilmesi gerekirdi.

Her seçimde aynı şeyi söyleyip duruyorsunuz. Yok bu sefer şu oldu yok bu sefer şu oldu. Sonuç olarak partisi %25 oyu zar zor alıyor. Başarılı bir muhalefet yapsa bugüne kadar çoktan seçilmesi gerekirdi.

Haklısın fakat önceki hangi seçimde 1-2 yıl gibi kısa sürede şu anki kadar fazla olay oldu? Hiç bugüne kadar sosyal medyada bu kadar kin görmüş müydünüz? Etrafımda tek bir tane bile muhalefeti desteklemeyen insan kalmadı keza internette de öyle. Bahsettiğiniz seçimlerin olduğu zamanda sokakta gördüğün 5 kişiden 4ü muhalefeti kötülemek için akla hayale gelmeyecek şeyler söylüyordu fakat şuan bu oran tam olarak tersi duruma geldi(kendi yaşadığım yer için söylüyorum). İnternette artık muhalefeti destekleyenlerle değil desteklemeyenlerle dalga geçiliyor hangi seçimde bu kadar baskın muhalefet desteği vardı? Bütün bu durumlar mantıklı bir şekilde göz önüne alındığında güzel bir seçim kampanyası yaparsa kazanması hiçte şaşırtıcı olmaz.

Sonuç olarak partisi %25 oyu zar zor alıyor.
Seçim öyle çok çalışarak veya test çözerek kazanılmaz. Siz gidip oy vermezseniz tabi adamlar seçimi kazanamaz. Hem oy vermiyorsunuz hem de seçimi kaybettiler diye şikayetçi oluyorsunuz.

Seçim öyle çok çalışarak veya test çözerek kazanılmaz. Siz gidip oy vermezseniz tabi adamlar seçimi kazanamaz. Hem oy vermiyorsunuz hem de seçimi kaybettiler diye şikayetçi oluyorsunuz.
Niye oy vereyim, KK'ye neden oy vermeyeceğimi açıkladım zaten. Böyle şey mi olur, niye gidip oy vermiyormuşuz 😀 Benden alacağı oyu hak ediyor mu asıl mesele o.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu proje devam ediyor mu? Ne oldu? Kesin destek bulamayıp yurtdışına kaptırmışızdır bu adamı da :(

Ankara büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş, resmi Twitter hesabından belediyeye ait seğmen Su'nun bir haftalık üretiminin tamamının, yangından etkilenen bölgelere gönderileceğini ve 30 tırdan oluşan yardımın da afet bölgelerine doğru yola çıkacağını duyurdu.

Görüşlerim:
Gerçekten onlarca belki yüzlerce kişi ile konuştum herkesin dilinde Mansur Yavaş. Bunların çoğu ak partili. Kendisi hem milliyetçi, hem yenilikçi, hem liyakat sahibi hem de onurlu. Bunun gibi bir lider az bulunur. Adamın siyasetle işi yok. Tek derdi hizmet.

Mansur Yavaş'ı çok sevmem ama hizmetleri güzel.

Kemal kılıçdaroğlu iyi bir siyasetçi ama medya tarafından sürekli kötülendi ve insanların (sen dahil) beyinleri yıkandı.

K. K bana göre başarısız bir liderdir. Bilmem kaç seçimi kaybetmiş bir insanı umarım önümüzdeki seçime aday göstermezler. Şu son zamanlarda önceki zamanlara göre daha aktif kendisi fakat yine de Mansur Yavaş gibi bir kart varken ellerinde bilmem kaç seçim kaybetmiş insanı aday göstermezler umarım. Benim yine oyum belli artık uzun adam gitmeli fakat ondan sonra gelecek isimin Mansur Yavaş olmasını yeğlerim.

K. K bana göre başarısız bir liderdir. Bilmem kaç seçimi kaybetmiş bir insanı umarım önümüzdeki seçime aday göstermezler. Şu son zamanlarda önceki zamanlara göre daha aktif kendisi fakat yine de Mansur Yavaş gibi bir kart varken ellerinde bilmem kaç seçim kaybetmiş insanı aday göstermezler umarım. Benim yine oyum belli artık uzun adam gitmeli fakat ondan sonra gelecek isimin Mansur Yavaş olmasını yeğlerim.

Adam kötü olduğundan seçim kaybetmiyor ama neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı