Manuel vites olmayan direksiyonda nasıl geri gidilir?

demirabe

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600x
Gigabyte Eagle RX6700XT
Gigabyte B550 Gaming X V2
2x8GB XPG 3200mhz
Frisby 650W 80+
Samsung 970 Evo Plus 2Tb
Rampage'nin bir direksiyon setini almak istiyorum ama debriyajsız ve manuel vitessiz ve F1 vitesi var o zaman nasıl geri gelecek araba F1 vites ile 1. vitesin altına gelince mi r vitese takar acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı oyunlarda önce boşa geçiyor sonra geri vitese geçiyor. Onun dışında dedikleriniz doğru zaten. Benim dediğim sadece bir istisna.
İstisna değil haklısınız, örneğin Euro Truck Simulator 2'de de 1.vitesten bir tane vites düşürürseniz boşa daha sonra tekrar düşürdüğünüzde R'e geliyor. Benim söylemek istediğim F1 viteslerde azaltan ile R'e geldiği.

İstisna değil haklısınız, örneğin Euro Truck Simulator 2'de de 1.vitesten bir tane vites düşürürseniz boşa daha sonra tekrar düşürdüğünüzde R'e geliyor. Benim söylemek istediğim F1 viteslerde azaltan ile R'e geldiği.
Hocam haklısınız o konuda. Ben hiç F1 oyunu oynamadım. Direksiyonumda F1 vitesi var ama oynadığım oyunlarda öyle olduğu için öyle söyledim. Sizin de dediğiniz gibi ETS2 mesela öyle. :)
@Affansen kablosuz direksiyon hakkında sana bir şeyler sormam gerekli. Discorddan bana ulaşabilir misin?
Ekledim, size tavsiyem adresinizi kaldırın banlıyorlar sonra.

Geri
Yukarı