Çözüldü ManyCam'daki filigran normal kameraya etki eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fischerk

Hectopat
Merhabalar. Dün bilgisayarıma ManyCam'ın ücretsiz versiyonunu indirmiştim. Altta filigran çıkıyor, bunda sıkıntı yok fakat normal kamerama da filigran koyar mı? Yani PC'nin kendi kamera uygulamasında filigran gözükmüyor fakat canlı derslerde kamera mı açarsam filigran çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar. Dün bilgisayarıma ManyCam'ın ücretsiz versiyonunu indirmiştim. Altta filigran çıkıyor, bunda sıkıntı yok fakat normal kamerama da filigran koyar mı? Yani PC'nin kendi kamera uygulamasında filigran gözükmüyor fakat canlı derslerde kamera mı açarsam filigran çıkar mı?
Kaynağı ManyCam seçmezseniz olmuyor, kedi ile test etmiştim. :)
USB2.0 Webcam gibi bir şey yazıyordur Zoom'da, o normal kameranız. Onu seçince görünmeyecektir.
Kaynağı ManyCam seçmezseniz olmuyor, kedi ile test etmiştim. :)
USB2.0 Webcam gibi bir şey yazıyordur Zoom'da, o normal kameranız. Onu seçince görünmeyecektir.

Çözüm
Hangi uygulama üzerinden kameranızı açacağınıza bağlı olarak değişir.
Programa ManyCam üzerinden webcam tanıtırsanız gözükür, PC'nin kendi kamera uygulamasını tanıtırsanız gözükmez.

Hocam peki diğer uygulamalarda nasıl seçeceğim öyle bir seçenek yoksa?

ManyCam'i devre dışı bırakabilirsiniz aslında aygıt yöneticisinden.
Böylece asıl kameranızı algılayacak, sonra etkinleştirirseniz oluyor.
1620288334821.png

Yeni konular

Geri
Yukarı