Markaların ürünlerde önemi - Drop Plus neden alınmamalı?

İşine gelmeyince şans işi demeyeceksin hocam işte. Evet özellikleri güzel ama bak bu kulaklık çıkalı çok zaman olmamıştı. Ne oldu şimdi, biraz zaman geçti şikayetler gelmeye başladı.
Ya dostum teknoloji şans işi. İşine gelmemek ne alaka? Bazıları en kötü dandik ürünü 3-4 yıl kullanıyor bazıları orta kaliteli bir ürünü 6-7 ay kullanır. Deneyimledim ve deneyimleyen arkadaşlar var. Rampage Drop Plus aldığın zaman ve kullandığın zaman bunları der miydin bilmiyorum.

Ömrüne bir şey diyemem fakat herkeste olacak diye bir şey yok. Teknoloji şans işi fakat son günlerde şikayet arttı.
İşine gelmeyince şans işi demeyeceksin hocam işte. Evet özellikleri güzel ama bak bu kulaklık çıkalı çok zaman olmamıştı. Ne oldu şimdi, biraz zaman geçti şikayetler gelmeye başladı.
Ya dostum teknoloji şans işi. İşine gelmemek ne alaka? Bazıları en kötü dandik ürünü 3-4 yıl kullanıyor bazıları orta kaliteli bir ürünü 6-7 ay kullanır. Deneyimledim ve deneyimleyen arkadailar var.
Evet şans işi ama steelseries 1 olursa rampage 3 oluyor işte.

Kulaklık çıkalı oldu. Aliexpress'de satılıyordu önceden. Sadece Rampage geç getirdi. Rampage alsan üzülmezsin fakat sorun yaşama olasılığın var bu kulaklıkta.

O zamanlarda ürünü öven pek yoktu. Tek bir mesaj gelmişti ve Corsair tarafındaydı. HS35 aldım, memnunum. 😀

Aliexpress'den getiren kişi sayısı çok çok azdır. Bunu sizde iyi biliyorsunuz, bilinmeyen bir marka. Neyse uzatmaya gerek yok hocam. Bazı ürünleri önermeden önce düşünelim tartalım zamana ve markaya göre..
Nasıl yok? Ne azı? Sadece yorum yapanların sayısı 224. Ayrıca Çin'den bu kulaklığı getiren çok sayıda insan var forumda. Çoğu kişi zaten yorum yapmıyor.
Öhö.
Anlamadım.

Nasıl yok? Ne azı? Sadece yorum yapanların sayısı 224. Ayrıca Çin'den bu kulaklığı getiren çok sayıda insan var forumda. Çoğu kişi zaten yorum yapmıyor.
Ya Allah aşkına neyin peşindesin reis ? Türkiye'ye geldikten sonra duyuldu alındı işte. Bundan önce çok çok azdır.

Geri
Yukarı