Markasız termal macun alınır mı?

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Daha önceden Cooler Master MasterGel Pro termal macun kullanmıştım. Yine almayı düşünürken geçenlerde gördüğüm bir yorum aklıma geldi. Bir arkadaş bir bilgisayarcının kendi yapmış olduğu termal macunu almış. Arctic MX4'ten daha performanslı demişti. Sizce mümkün mü böyle bir şey? Sitelerde de görüyorum, 15-20 liralık macunlar. Çok para vermesem mi düşüncesi var aklımda. Önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sitede gördüğün 15-20 TL olan ürünlerin çoğu işe yaramaz olan ürünler arkadaşın nasıl öyle bir duruma denk geldi bilmiyorum en iyisi internetten kaliteli bir ürün almaktır bence.

Bende geçen ısınma probleminden dolayı geçici bir termal macun (Bunu) kullanmıştım.
2 hafta idare etti sonra tekrar bilgisayar ısınmaya başlamıştı gerçekten rezalet bir termal macun. Almışken parayı basmak lazım.

Bende geçen ısınma probleminden dolayı geçici bir termal macun (Bunu) kullanmıştım.
2 hafta idare etti sonra tekrar bilgisayar ısınmaya başlamıştı gerçekten rezalet bir termal macun. Almışken parayı basmak lazım.

Bu macun çok kişi tarafından kullanılmakta ve sorunsuz. Nasıl sürdünüz merak ettim açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı