Marmara depremi yaklaşıyor gibi hissediyorum

Ufak depremler fay hattının enerjisini boşaltması açısından daha iyi diye biliyorum, tabi bu alanda uzman kişiler daha iyi yanıt verecektir. Ama bu deprem kaçınılmaz ve her türlü ülkenin kalbini etkileyecek, zaten kötü olan ekonomimiz ile belki dışarıdan yardıma muhtaç kalacağız. İnşallah olmaz.
Ufak depremler fay hattının enerjisini sanıldığı kadar boşaltmaz.Örneğin 8'lik deprem 4 büyüklüğündeki depremden binlerce kat daha etkilidir

Bu mesajında anlıyoruz ki, sadece kendini düşünen bir bireysin ne kadar şaka yapmış olsan da. Şayet Allah kimseye göstermesin, ailem sevdiklerim, vefat etmiş olsalar, yaşamanın da bir anlamı yok benim için. Allah benim ömrümden alıp aileme versin.

Öncelikle cümlemin şaka içerikli yazıldığını anlamanıza sevindim. Sevdiklerimin hepsini uçağa alma şansım olmadığı gibi depreminde ne zaman olacağını bilemem. Depremi ön görüp bütün sevdiklerimin hepsinin gireceği uçak tutma şansım olsaydı parasına bakmadan tutardım.
Uzun lafın kısası ön yargılı olmayın lütfen. Duanıza amin der ve size iyi sosyaller dilerim.

Öyle olunca daha kötü bence. Uçaktan bir iniyorsun çoğu sevdiklerin vefat etmiş.

Ne diyelim hocam. Allah başımıza getirmesin. Getirmesinki böyle üzücü haber almayalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı