Mart 2017'de Sony Xperia Z5 almak

Arkadaşlar ürünü satın aldım ama daha kargoda ürün elime geçince deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Burada Technopat'ın yapmış olduğu inceleme mevcut fakat ben 2017 yılında diğer telefonlar varken Z5 alınır mı ? Dillerden düşmeyen ısınma yazılımla aşılmış mı ? Kamerası güncellemelerle nasıl olmuş? Vb. sorulara aydınlık getireceğim. Bu arada incelemeyi paylaştıktan sonra sizin sorularınızı da elimden geldiğince cevaplandırmaya çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam siz haklısınız. Sizin gibi Iphone fan boylarına androidin de gayet stabil olduğunu anlatmak çok zor. İşte bu yüzden Iphone fanboylarını sevmiyorum. Siz etrafınıza at gözlüğüyle bakmaya devam edin. İyi günler.
Size iphone 4 örneğini vereyim. 2010 yılında çıkmış bir telefon ve 2017 yılında hala kullananlar var. 2010 yılında çıkıp şuan hala kullanılan bir android telefon gösterin bana lütfen?

Size iphone 4 örneğini vereyim. 2010 yılında çıkmış bir telefon ve 2017 yılında hala kullananlar var. 2010 yılında çıkıp şuan hala kullanılan bir android telefon gösterin bana lütfen?
Ben Iphoneların uzun yıllar boyunca kullanılamayacağını veya alınamayacağını söylemedim sizin tavisiye ettiğiniz Iphone 6'nın yeni telefon alan birine önerilemeyeceğini söyledim. Ayrıca benim bir akrabam var hala Sony'nin ilk çıkan androidlerinden kullanıyor.

Ben Iphoneların uzun yıllar boyunca kullanılamayacağını veya alınamayacağını söylemedim sizin tavisiye ettiğiniz Iphone 6'nın yeni telefon alan birine önerilemeyeceğini söyledim. Ayrıca benim bir akrabam var hala Sony'nin ilk çıkan androidlerinden kullanıyor.
Anlıyorum ama lütfen iphone ile android kıyaslaması yapmayın çünkü iphone farklı bir seviyede telefon.

Anlıyorum ama lütfen iphone ile android kıyaslaması yapmayın çünkü iphone farklı bir seviyede telefon.
Hiç güleceğim yoktu. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Ayfon farklı seviyede bir telefonmuş lütfen komik olmayın. Lafı Ayfonun 1 cigulayt ramle yaptığını android 4GB ile yapamaza getirmeyin. Iphone 6 2000TL bandında ve bu fiyat bandında android tarafında çok daha kaslı telefonlar var. Lütfen bir şeyi yazarken iki kez düşünün. Konuyu yeterince kirlettik daha doğrusu fanboyluğunuzla siz kirlettiniz ama neyse. Size Ayfonlarınızın cigulaytlarıyla iyi günler diliyorum ve yine söylüyorum kimseye Iphone 6 aldırmayın, forumun kurucusu Recep Baltaş bile Iphone 6 önermiyor. Hatta o mesajı bulursam atarım.
O konunun linki;
iPhone 6 hala alınır mı?

Apple şirketi sadece telefon değil her alanda stabil bir yapı üretiyor ve bu yüzden farklı bir kitlesi var. Önceleri olsa iphone derdim başka bir şey demezdim fakat şu anda bir çok android üretici çok farklı bir aşamaya geçti ve mükemmel telefonlar ortaya çıktı.

Ben eski bir Z5 kullancısıyım ve şikayetçi olduğum tek şey geç gelen güncellemeler. Aslında bundan da şikayetçi olmazdım fakat eski modellerine stabil bir sürüm getirirken, daha gelişmiş modellere eksik güncelleme vermesi biraz insanın canını sıkıyor. Hatta şu anda 7.1.1 bekliyorum ABD,Brazil,Mexico hatta Dominican Republic bile aldı ama hala biz alamadık :ROFL:

Hay senin iPhone'nuna... Neymiş G2'den sonra çıkmış bütün telefonlar kötüymüş, yok iPhone farklı seviyeymiş... Gitsin alsın 2000 TL'ye o çok sevdiği iPhone'u.

Apple şirketi sadece telefon değil her alanda stabil bir yapı üretiyor ve bu yüzden farklı bir kitlesi var. Önceleri olsa iphone derdim başka bir şey demezdim fakat şu anda bir çok android üretici çok farklı bir aşamaya geçti ve mükemmel telefonlar ortaya çıktı.

Ben eski bir Z5 kullancısıyım ve şikayetçi olduğum tek şey geç gelen güncellemeler. Aslında bundan da şikayetçi olmazdım fakat eski modellerine stabil bir sürüm getirirken, daha gelişmiş modellere eksik güncelleme vermesi biraz insanın canını sıkıyor. Hatta şu anda 7.1.1 bekliyorum ABD,Brazil,Mexico hatta Dominican Republic bile aldı ama hala biz alamadık :ROFL:
Z5 te mi 7.1.1 bekliyorsunuz ben yeni aldım ve 7.1.1 le kullanıyorum yakındada 8 gelicek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı