Marvel evreninin en güçlü karakteri kimdir?

Filme göre Captain Marvel olması lazım. Onun gibi gezegenler arası seyahat eden ve bir geminin içinden geçecek kadar güçlü olan ve taşsız Thanos'u dövebilen tek kişi olduğunu kanıtlamıştır diye düşünüyorum. Bu arada bu Captain Marvel karakterine ısınamadım. Sevemedim. Superman'i de sevmiyorum. Galiba böyle her şeyi yapabilen, çok güçlü karakterleri sevmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videodaki hikayede bazı boşluklar var ve bu hikaye eleştiri almıştı bayağı diye biliyorum.

Bir arkadaşım Beyonder, biri Galactus dedi. One Above All, Stan Lee'yi temsil ettiği için onu saymıyorum. Forumculara göre en güçlü Marvel kim?
Galactus gerçekten çok güçlü ama, Beyonder'in kendi evrenini yaratacak kadar güçlü olması ve resmen tanrıcılık oynaması bence onu Galactus'un önüne atıyor.
Birde gördüğüm kadarıyla pek bahsedilmemiş; Living Tribunal var. Bazı kaynaklara göre taşların gerçek sahibi.

Galactus gerçekten çok güçlü ama, Beyonder'in kendi evrenini yaratacak kadar güçlü olması ve resmen tanrıcılık oynaması bence onu Galactus'un önüne atıyor.
Bir de gördüğüm kadarıyla pek bahsedilmemiş; living tribunal var. Bazı kaynaklara göre taşların gerçek sahibi.

Evet living tribunal da güçlü bir karakterdir. O ve taşların hikayesini biri anlatmıştı araştırıp okumam lazım.

Thanos adamdır.
0f4bfa69323bca932c4cfdb8daf4e696.jpg

Geri
Yukarı