Marvel evreninin yeni filmi Shang-Chi izlenir mi?

458028

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Rusya
Marvel evreninin bütün filmlerini izledim, uzun zamandır takip ediyorum. MCU'nun bir sonraki filmi eylül ayında çıkıyor, filmin ismi "Shang-Chi ve On Halka Efsanesi". Bu filme nedense hiç ilgim yok, beni heyecanlandıran bir yönü yok. Marvel'ın diğer karakterleriyle, filmleriyle bir bağlantısı olur mu? Sinemada izlemeye değer mi diye sormak istedim. Teşekkürler.

Marvel evreninin bütün filmlerini izledim, uzun zamandır takip ediyorum. MCU'nun bir sonraki filmi eylül ayında çıkıyor, filmin ismi "Shang-Chi ve On Halka Efsanesi". Bu filme nedense hiç ilgim yok, beni heyecanlandıran bir yönü yok. Marvel'ın diğer karakterleriyle, filmleriyle bir bağlantısı olur mu? Sinemada izlemeye değer mi diye sormak istedim. Teşekkürler.
Duyurulduğunda izlemem diyordum ama fragmanda gördüğümüz kadarıyla Wong ve Abomination var. Sırf Abomination için bile izlenir şahsen. :D

Günün ilk seansı ile filme gittim. Oldukça hoşuma gitti film, aksiyon sahneleri beni tatmin etti. Filmin sonunda 2 tane after credits var, izlemeden çıkmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı