Marvel Spider-Man sistem gereksinimleri ne olur?

Bayağı bir araştırma yaptım ve birçoğu sitede Marvel Spider-Man'ın PS'den PC'ye geçişinde sandığınız kadar sistem istemediğini gördüm 2018 model Marvel Spider-Man en az 45GB yer kaplayacakmış PC de RAM için ortalama bir miktar istemekte 8 GB RAM istiyor PS4'te açtığına göre(tahmin edilen) ayrıca tıpkı tüm Spider-Man oyunları gibi raminizi az kullanacak bir oyun sisteminiz yeterince iyiyse 8 GB'nin altında bile oynayabileceksiniz ancak herkesin korktuğu kısım geldi GTX970(2-4 GB) gibi birçoğunuzun bilgisayarında olan her ne kadar çok özel olmasa da birçok Türk gencininde hayali denebilecek günümüz giriş seviyesi bir ekran kartı istemekteymiş ancak tahminimce bu minimum sistem olmalı sizde yine bir GTX1030 olsa iyi edersiniz. İşlemci ise bu oyun çok donanımlı bir oyun olduğundan GHz'si yüksek bir işlemci istemektemin 3.5 veya 3.8 GHz bir işlemcinizin olması lazım model olarak i3 veya AMD Athlon X4 gibi eski işlemcilerde bile çalışacaktır GHz niz yüksek olsun yeter tabii ben bunca araştırmayı sizin için yaptım yoksa benim gibi çöp PC sahipleri siz yeni oyunları oynamanın hayalini kurmaya devam edeceksiniz.

Saadete gelirsek.
  • RAM: 8 GB.
  • Depolama: Minimum45GB.
  • İşlemci:3.5GHz i3 veya AMD A10 veya Athlon X4.
  • Ekran kartı: Minimum GTX 970 önerilen GTX1050 üzeri.
Hey sen hala benim gibi i5 M520 ve GT710 kullanıyorsan mediumda Mafia 2 oynamaya devam eğer spider-manciysen web of Shadows'a devam et.

Bazı kaynaklarda GTX970'in bile oynatacağı yazıyor bu oyunu 2013 model PS4 oynatıyor hatırlatayım PS4'te ekran kartı olaraksa sandığından çok daha ilkel hatta PS4'teki GTX970 kadar iyi bile değil PC'ye aktardıklarında oyunu GTX 1030 minimum değil rahat yetecektir tahminimce.

Rahat 60FPS alırsın tahminimce.

Merhaba bilgisayarım laptop ve şu özelliklere sahip.
GTX1650.
i5 10400.
16 GB RAM.
500 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ben bu oyunda şu anki tahminlere göre Ryzen 5 5600 ve RX 5600XT ile çok rahat oynarım zaten önümüzdeki haftaya pazara kadar bir şeyler görüceğiz Spider-Man ile ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı