Marvel's Avengers alınır mı?

Alınmaz, parasının hakkını vermiyor. Kendini tekrar ediyor. Saçma düşünceler var, düzeltilmemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Alınmaz, parasının hakkını vermiyor. Kendini tekrar ediyor. Saçma düşünceler var, düzeltilmemiş.

Henüz Beta da ama bu sonrasında da düzeltilecek gibi durmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun durmadan üstüne bir şeyler ekleyerek ilerliyor alacaksan 1-2 ay sonra almalısın ve hataların düzelemeyeciğine emin olamayız önyargılı olmayın.

Oyunu fiyatını gördün mü? Ön yargı yok ortada, hatalar düzeltilse bile geriye tonlarca saçmalık kalıyor.

Fiyatı görmek değil oyunu satın aldım ve oyun üstüne ekleyerek gidiyor dediğim gibi ve benim fikrim düzeltilebilir olması arkadaşın oyun zevklerini bilmediğim için düzelebilir dedim.

Alınmaz bence. Hulk hariç hiçbir karakteri yapamamışlar. Hiç birinin tipi az da olsa benzemiyor. Ben bu fiyatları hak eden bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Hiçbirisinin tipi benzemiyor çünkü kahramanların gerçek tipinin filmlerdeki gibi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bir ihtimal telif olayı da olabilir. Şimdi sen oyuncunun tipini ona sormadan para vermeden oyuna eklersen telif atabilir. Bu demektir ki oyun sahiplerinin gerçek oyunculara ayrıca bir para vermesi söz konusu. Böyle bir şey var mı bilmiyorum ama ben böyle düşündüm.

Bence kötü hem karakterler filmdekilere benzemiyor hem oynanışı çok sıkıcı bence bir de loot sistemi var düşünsene milyarder adamsın loot yapıyorsın ya da hulk'sun loot yapıyorsun.

Bence kötü hem karakterler filmdekilere benzemiyor hem oynanılı çok sıkıcı bence bir de loot sistemi var düşünsene milyarder adamsın loot yapıyorsın ya da hulk'sun loot yapıyorsun.

Diğerlerine katılıyorum ama oyunu savunmaya çalışmıyorum ama karakterlerin filmdekilere benzemesi demek oyunculara da çok büyük paralar ödemek demek.

Geri
Yukarı