Satılık Marvel's avengers+RDR2 15 TL

Hocam plati.ru hesaplarımı satıyorsunuz yoksa kendi hesabınıza aldığınız oyunlar mıdır?

Plati.ru ne bilmiyorum. Ama hayır kendi hesaplarım. Satmak için alıp ortak hesaba çevirip satıyorum.

Xbox hesabı mı hocam? Bir konu daha görmüştüm böyle ortak kullanım olup hiç sıkıntı çıkmayan.

Xbox hesabı mı hocam? Bir konu daha görmüştüm böyle ortak kullanım olup hiç sıkıntı çıkmayan.
Yok XBOX değil hocam Steam hesapları. Yok ortak kullanımda sıkıntı çıkmaz zaten. Yani hesaptaki herkes kendi oyunlarını oynuyor. Diğerlerine sıkıntı çıkarmaz

Steam'da aynı anda 2 kişi oyun oynayabiliyor nu? Oynayamıyor diye biliyorum. Süreli mi yapacaksınız? Aynı anda 2 Steam hesabı girişi de olmuyor sanırsam.

Steam'da aynı anda 2 kişi oyun oynayabiliyor nu? Oynayamıyor diye biliyorum. Süreli mi yapacaksınız? Aynı anda 2 Steam hesabı girişi de olmuyor sanırsam.
Kardeşim kendi bilgisayarından oyuna girince benim oynadığım oyun kapanıyor. Söylediğiniz gibi 2 kişi aynı anda oynayamıyor.
Fakat giriş oluyor. İkimizin bilgisayarında da açık.

Neden bu kadar ucuz? Zararına satış yapanı gördüm ama böylesini ilk defa gördüm, merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı