Marvel's Spider-Man Miles Morales PC'de kaç TL olur?

Cennetlik veya cehennemlik olay yok ülkece maddiyat olarak iyi değiliz. Haklı bir sebep olarak düşünüyorum.
Hakka girmek ve hırsızlık ne zamandan beri maddiyata bakıyor? Açlıkta bile ölecek noktaya gelene kadar çalmaman gerekiyorken tüketmek zorunda olmadığın bir hobi ürünü var ortada.

Çalmakla alakası yok bunun kardeşim marketteki eşyaları çalmakla bir değil bu.
Hocam kesinlikle durumumuz kötü. Ben şahsen korsandan asla indirmiyorum ama indirene de bir şey diyemem. Bir insanın en basit bir zevkini bile yerine getiremediği bu ülkede bu tarz şeylerin yaşanması doğaldır bana göre. Ancak bu fikrim, korsandan oyun indirmenin hırsızlık olmadığı anlamına gelmiyor, marketten ürün çalmakla gayet eşit bir durum maalesef. Sadece bunu fiziksel olarak yapmadığınız için size öyle geliyor.

Hocam kesinlikle durumumuz kötü. Ben şahsen korsandan asla indirmiyorum ama indirene de bir şey diyemem. Bir insanın en basit bir zevkini bile yerine getiremediği bu ülkede bu tarz şeylerin yaşanması doğaldır bana göre. Ancak bu fikrim, korsandan oyun indirmenin hırsızlık olmadığı anlamına gelmiyor, marketten ürün çalmakla gayet eşit bir durum maalesef. Sadece bunu fiziksel olarak yapmadığınız için size öyle geliyor.

Şahsen benim birikimim ya da diğer giderler olmasa korsanla da işim olmazdı (bazen satında alıyorum makul fiyatlar olunca) çoğu insanda böyle. Parası olup yine indirip alanlara enayi diyenler var onlara kızmak lazım he eğer gelip bana 1000 TL'ye MW2 alacaksan seve seve.

Yeni konular

Geri
Yukarı