Marvel's Spider Man Miles Morales Türkçe Yama %100 - Anonymous Çeviri

Şu üyelik olayını beğenmeyip ağlayan ne kadar çok insan var, şimdi bunu söyledim diye de disslike yağmuruna tutarlar.
Beğenmiyorsanız almayın, zorla satmıyorlar. 1-2 hafta sonra translate çeviriler yayınlanmaya başlar.

Aşağıladığın translate çeviri bu yamayla eş zamanlı olarak çıktı, tertemiz oynadık bitirdik ;) YouTube'da örnek videoları bulabilirsin.

Aşağıladığın translate çeviri bu yamayla eş zamanlı olarak çıktı, tertemiz oynadık bitirdik ;) YouTube'da örnek videoları bulabilirsin.

Aşağılamak ne alaka? Translate olduğunu çeviriyi yapan gruplar bile söylüyor. Gerçekleri söylemek bile yanlış oldu, vay arkadaş be. 😀
Ben translate yazdım diye aşağılamış olmuyorum, kendimde RDR2'yi translate çeviri ile bitirdim.

"😉" Bu emojiyi de anlayamadım. Böyle saçma emoji ve cevaplarla kendinizi avutursunuz ancak.
Bol bol kitap okuyun.

Hocam merhaba ben makine çeviriyi kurduğumda oyun siyah ekranda kalıyor acaba yardımcı olabilir misiniz?

Yama sürümü ve oyun sürümü uyumlu olmadığında siyah ekranda kalır. Ya yamanın güncellenmesini beklemen lazım ya da oyun versiyonunu düşürmen lazım. Oyunu ilk açtığında gelen ufak pencerede oyunun versiyonunu görebilirsin.

Merhaba, Spider-Man Miles Morales yamasını kurdum fakat ş harfleri gibi noktalı harfler yerine boşluk veya farklı karakterler görünüyor. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim.

Merhaba, Spider-Man Miles Morales yamasını kurdum fakat ş harfleri gibi noktalı harfler yerine boşluk veya farklı karakterler görünüyor. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim.

Oyunu kaldırdım tekrar yükleme aşamasında İngilizceyi seçerek kurulumu yaptım. Sonra yamayı uyguladım. Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı