Marvel's Spider-Man Remastered 199,99TL, Miles Morales 249,99TL

Bana Miles Morales daha hoş geliyor ya, hikayesini bilmiyorum ama grafiği falan gayet güzel bence. Bana kalırsa ikisi de alınabilir.

Ben Spider-Man oynayıp hemen arkasına Miles Morales oynadığım için biraz sıkmış olabilir beni. Yine de hikayesi normal oyundan daha kısa süren bir oyuna normal oyundan fazla para vermek çok mantıklı gelmedi bana.

250 TL'ye değer mi Miles Morales?
Değmez. Oyun DLC. En fazla 150 TL. 5 saatte ana hikayesi biten oyun. Spider-Man Remastered durumu olan alabilir her şeyiyle fiyatını hak eder. Miles Morales'de ücretsiz sunulmalıydı bence Remastered içine. Remastered'taki DLC'ler bile daha uzun sürüyor Miles Morales'ten ayrı bir rezillik bu.

Ben Spider-Man oynayıp hemen arkasına Miles Morales oynadığım için biraz sıkmış olabilir beni. Yine de hikayesi normal oyundan daha kısa süren bir oyuna normal oyundan fazla para vermek çok mantıklı gelmedi bana.

Ben sadece Spider-Man Remastered oynadım grafiği için Miles Morales'i almayı düşünüyorum.

İkisini de almayı düşünüyordum iyi bir indirim olmasını da bekliyordum. İyi oldu bu indirim.

Spider-Man Remastered'e var miles moreles 250 TL almaya değer mi?
Aynı oyun, hiçbir farkı yok. Spiderman evrenini seven biri alabilir. Ama normal oyuncu olarak değmez o paraya. Fakat ilk oyuna doymadıysanız düşünülebilir. Miles Morales kısa süren bir oyun ayrıca. DLC paketi çıkarıp, her zamanki gibi yeni oyun diye satıyorlar işte :)

Satın almak konusunda emin değilseniz açtığım konuya gözatabilirsiniz.

Bu fiyata göre kısa bi oyun olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı