Marvel's Spider-Man Remastered ekran görüntüleri

Çok iyi ya özellikle beyaz kostüm.
Bu mu hocam :D
Ek Açıklama 2022-08-14 220128.png

Fahis fiyatlara oyun anahtari satiliyordu. Birinci oyunu almistim, ikincisi bayagi tuzluydu.

Ah ah. The Amazing Spider-Man serisini arkada şu şarkı açık oynadığım zamanlar geldi aklıma. Eski ve güzel günlerdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun yakın plandan grafikleri güzel ama şehrin tepesine çıkınca uzakları aynı Cyberpunk gibi iyi renderlamıyor. Keşke düzgün bir distance ayarı koysalardı uzakları net görmek isteyen kaybedeceği FPS'yi göze alıp açardı. Diğer sorun da binalar sanki kutu gibi hissettiriyor. Kutuların üzerine fotoğraf yapıştırılmış gibiler. Böyle birazcık girintili, çıkıntılı, balkonlu vs. binalar koysaydılar bir tık daha gerçekçi hissettirirdi.

Diğer sorun ise ağ atarak gezmek video izliyorum hissi uyandırıyor. Shift'e basarsanız karakter dümdüz o binayı bırakıp başka binaya ağ atıyor. Yani tuşa basarak dümdüz ilerleyebiliyorsunuz. Bu kısmı az oyuncuya bıraksalardı iyi olurdu. Bir tuşla bir sürü animasyon giriyor, aynı şekil dövüşlerde öyle dümdüz farenin sol tıkına basıyorum ağ atıyor üzerinde zıplayıp öldürüyor. Bir tuşla bir sürü hareketi kafasına göre kendisi yapıyor gibi hissettirdi. Bunun bir ayarı var mıdır bilmiyorum ama quick time eventi gibi geliyor oyun.

Geri
Yukarı