Marvels Spider-Man Remastered İndirime Girer mi?

Mağaza da ana sayfaya geliyorum 300-100 TL'den aşağı oyun yok. Tek çare korsan kalıyor alamadığım oyunları da korsan indiriyorum artık.

Yeni çıkacak GTA 6 v.b büyük ve UE5'li oyunların fiyatları rahat 1K'yı geçecek bu gidişle.

Yeni çıkacak GTA 6 vb büyük ve UE5'li oyunların fiyatları rahat 1K'yı geçecek bu gidişle.

Büyük ihtamelle öyle olacak ama belki bir mucize olur 2023 de ekonomimiz düzelir ve rahatlıkla oyunları alabiliriz gözümde ihtimal vermiyorum ama belki düzelir diyorum

Büyük ihtamelle öyle olacak ama belki bir mucize olur 2023 de ekonomimiz düzelir ve rahatlıkla oyunları alabiliriz gözümde ihtimal vermiyorum ama belki düzelir diyorum

2023'te hiçbir şeyin düzeleceği yok. Hatta önümüzde uzun yıllar düzelme değil daha da kötüleşecek gibi görünüyor.

Bir mucize olursa dedim zaten

Yok şimdi her şeyi Türkiye'nin değişecek yönetimine bağlayanlar var ama mevcut yönetim değişse bile yenisi gelse dahi hemen bir şeylerin düzelmesi beklenmesi yanlış. Yeni yönetim ne kadar uğraşırsa uğraşsın öyle bir enkaz kalacak ki eski yönetimden ortadan kaldırılması yıllarca sürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı