Çözüldü Marvel's Spider-Man Remastered kurulu dizin değiştirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Ben Marvel's Spider-Man Remastered oyununu yanlışlıkla HDD'ye indirmişim. Sonradan fark ettim, dosyaları taşımayı denedim ama olmuyordu. Şu an 0 Byte gösteriyor. Aşağıda eklediğim hatayı alıyordum. Oyun çıktığında bu durum düzelecek mi yoksa oyunu silip yeniden mi yüklemeliyim?

2.PNG
1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çıktığında düzelir. Şu an oyunun dosyaları Steam'de önbellek olarak şifreli dosyalarda bulunuyor. Ondan bu şekilde hata vermekte. Oyun çıktığında o dosyaları çıkaracak ve yerine koyacak, siz de ondan sonra taşıyabilirsiniz.
Çıktığında düzelir. Şu an oyunun dosyaları Steam'de önbellek olarak şifreli dosyalarda bulunuyor. Ondan bu şekilde hata vermekte. Oyun çıktığında o dosyaları çıkaracak ve yerine koyacak, siz de ondan sonra taşıyabilirsiniz.

Çözüm
Evet, böyle bir cevaba ihtiyacım vardı. Başka birini dinlesem boşuna boşuna tekrar indirmek zorunda kalacaktım. Teşekkür ederim hocam. Çözüm yerine geçiyorsa işaretliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı