Oyun Marvel's Spider-Man Remastered Steam oyun kodu 399TL!

Ben Steam'den 500 liraya almıştım fakat iade ettim param gelince Etail'den alacağım. Etail'den almanın tek sıkıntısı Steam Puanı vermiyor. Bu bazıları için dezavantaj olabilir ama yaklaşık 2500-3000 Steam Puanı için 100 lira değmez. Bence de Etail'den alınmalı God of War'u çıktıktan sonra almıştım 5 dakika içinde kod geldi ama ben onlara mail attım Spiderman için kod gelmemiş daha onlara. O yüzden oyun çıkınca veya birkaç gün önce gelecekmiş kodlar.

Ben Steam'den 500 liraya almıştım fakat iade ettim param gelince Etail'den alacağım. Etail'den almanın tek sıkıntısı Steam puanı vermiyor. Bu bazıları için dezavantaj olabilir ama yaklaşık 2500-3000 Steam puanı için 100 lira değmez. Bence de Etail'den alınmalı God of War'u çıktıktan sonra almıştım 5 dakika içinde kod geldi ama ben onlara mail attım Spider-Man için kod gelmemiş daha onlara. O yüzden oyun çıkınca veya birkaç gün önce gelecekmiş kodlar.

Kod zaten onlara gelemez mümkün değil yayıncılardan vb. alıyorlar kodları ayrıca 3000 puan için kesinlikle değmez size katılıyorum hocam ben Days Gone ve God of War etailden aldım 5 dk içinde teslim ettiler devlete kayıtlı bir firma olduğu için kafamdaki soru işaretleri kalktı :D

Kod zaten onlara gelemez mümkün değil yayıncılardan vb. alıyorlar kodları ayrıca 3000 puan için kesinlikle değmez size katılıyorum hocam ben Days Gone ve God of War etailden aldım 5 dk içinde teslim ettiler devlete kayıtlı bir firma olduğu için kafamdaki soru işaretleri kalktı :D
Nasıl yayıncılardan alıyorlar? Yayıncılara bedava olarak gelen kodları mı sattıklarını düşünüyorsunuz?

Sonra bize korsancı diyorlar :D.
Bu korsana girmez hocam. Adamlar PlayStation ile anlaşıp veriyor kodları. Zaten oyun çıktıktan hemen sonra sitelerinde yayınlanmadı. Mail attığımda PlayStation ile görüşmelerimiz sürüyor. Olumlu yanıt aldığımızda duyuracağız dediler. Korsan ile bu çook ayrı şeyler.

Uzun zamandır beklediğim bir oyundu. Etail'dan alacağım gibi duruyor. Fiyatı sonradan artar diye endişe ediyorum, dolar arttı malum.
Logitech F310 ile düzgünce oynanır değil mi? Klavyeyle oynamak istemiyorumda.

Nasıl yayıncılardan alıyorlar? Yayıncılara bedava olarak gelen kodları mı sattıklarını düşünüyorsunuz?

Kodları Sony yayıncılara ya da bazı kanallara tedarik ediyor erken erişim reklam yapılsın diye onlarda satıyor ucuz olmasının sebebi bu tür firmaların o kodları daha ucuza alması.

Uzun zamandır beklediğim bir oyundu. Etail'dan alacağım gibi duruyor. Fiyatı sonradan artar diye endişe ediyorum, dolar arttı malum.
Logitech F310 ile düzgünce oynanır değil mi? Klavyeyle oynamak istemiyorumda.

Sıkıntısız oynarsınız.

yazılan yorumlara bakarak Etail'dan sipariş verdim bakalım bekliyorum ilk deneyimimin ön sipariş ile olması daha bir tuhaf oldu malum en erken ayın 11'inde gelecek kod.

Bende vereceğim güvenilir hocam firma devlete kayıtlı gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz daha önce God of War ve Days Gone aldım.

Siteye mail attım.Kodları bizzat Sony'den aldıklarını söylediler.O konuda bir sıkıntı yok.Ayrıca Sony çıkış saatine kadar kod vermeyecekmiş,çıkış saatinde paylaşacaklarını söylüyorlar.

Geri
Yukarı