Marvel's Spider-Man Remastered Steam sayfası açıldı

Hiç korsan APK indirmedin mi?

Geçmişte bende korsan oyun oynadım, korsan APK'da indirdim. Ama o yıllarda korsan oyunun, uygulamanın ne olduğunu dahi bilmiyorduk.

Ama artık belli bir bilinç seviyesindeyiz ve bu yapılanın bir emek hırsızlığı olduğunu biliyoruz.

Marketten pantolon ya da meyve çalmakla aynı şey. Adı üstünde hırsızlık.

Şu anda günümüzde bu ahlak bilincine sahipken hala inatla hırsızlığı yapıp bunu kendi onuruna sığdırabilen buyursun, herkes kendinden sorumludur.

Ancak kimse hırsızlığı övemez.

Geçmişte bende korsan oyun oynadım, korsan APK'da indirdim. Ama o yıllarda korsan oyunun, uygulamanın ne olduğunu dahi bilmiyorduk.

Ama artık belli bir bilinç seviyesindeyiz ve bu yapılanın bir emek hırsızlığı olduğunu biliyoruz.

Marketten pantolon ya da meyve çalmakla aynı şey. Adı üstünde hırsızlık.

Şu anda günümüzde bu ahlak bilincine sahipken hala inatla hırsızlığı yapıp bunu kendi onuruna sığdırabilen buyursun, herkes kendinden sorumludur.

Ancak kimse hırsızlığı övemez.
Korsana izin veriyor şirketler belki. Nereden biliyorsun? Reklamın iyisi, kötüsü olmaz.

Aynen korsan oynandı diye koca şirket batmaz, BİM, A101'de batmaz bu bağlamda, oradan ürünleri çalalım. Nasıl olsa emek hırsızlığı. Tamamen aynı şey.

Hırsızlığı kendi onuruna sindiren, kendine yakıştıran buyursun hırsızlığına devam etsin. Ama burada kimse hırsızlığı övemez ve olumlayamaz.

Zaten başımıza ne geldiyse bu hırsızlığın normalleşmesinden dolayı oldu. Ahlak biraz, biraz olsun ahlak hepimiz için çok daha iyisi hayırlısı olacaktır.

Ben gidin korsan alın demedim, korsan çok hoştur hadi alalım da demedim. Kavga eden tarafların fikirlerinden dem vurarak bir şey yazmışım sadece.

Son cümlelerimi siliyorum sonradan gelen nezaketli cevabın için.

Son düzenleme:
Ben gidin korsan alın demedim, korsan çok hoştur hadi alalım da demedim. Kavga eden tarafların fikirlerinden dem vurarak bir şey yazmışım sadece. Onu da anlamadan ahlak vs. diye dalmışsın

Buraları faydalanabileceğimiz içerikler yazmak için kullanalım. Öfke nöbetlerinizi, kavga sevdanızı başka yerlerde yaşayabilirsiniz. Bu tartışma haliyle benden alıntı yapma bir daha.
Korsan kötü mü o kadar ya? Ben arkadaşın sinirlenmesine anlam veremedim.

Korsana izin veriyor şirketler belki. Nereden biliyorsun? Reklamın iyisi, kötüsü olmaz.

İnsanin bir çıkar uğruna kendisini kandırması çok kolay. Hatta bu uydurduğu yalana bir zaman sonra gerçekmişçesine inanarak, inanmayanları suçlayacak hale gelebilir.

Siz hırsızlığı meşrulaştırmak isterseniz tonla hayali senaryolar yaratıp bu bahanelerin arkasına sığınarak kendi vicdanınızı uykuya yatırarak, başkalarını kandırmaya çalışabilirsiniz. Ancak tek kandırdığınız kendiniz olursunuz.

İçten içe bu gerçeğin farkındasınız. Önce kendinize karşı dürüst ve mert olun.

Yapılan olayın ismi hırsızlıktır ve hiçbir bahane bunu aklayamaz.

Ya hırsızlık yaptığınızı kabul eder bununla yüzleşir ve öyle bir insan olma yolunu seçesiniz ya da hırsızlık yapmazsınız.

Seçim sizlerin.

Ayrıca ne olursa olsun burada hırsızlık olumlanamaz.

İnsanin bir çıkar uğruna kendisini kandırması çok kolay. Hatta bu uydurduğu yalana bir zaman sonra gerçekmişçesine inanarak, inanmayanları suçlayacak hale gelebilir.

Siz hırsızlığı meşrulaştırmak isterseniz tonla hayali senaryolar yaratıp bu bahanelerin arkasına sığınarak kendi vicdanınızı uykuya yatırarak, başkalarını kandırmaya çalışabilirsiniz. Ancak tek kandırdığınız kendiniz olursunuz.

İçten içe bu gerçeğin farkındasınız. Önce kendinize karşı dürüst ve mert olun.

Yapılan olayın ismi hırsızlıktır ve hiçbir bahane bunu aklayamaz.

Ya hırsızlık yaptığınızı kabul eder bununla yüzleşir ve öyle bir insan olma yolunu seçesiniz ya da hırsızlık yapmazsınız.

Seçim sizlerin.

Ayrıca ne olursa olsun burada hırsızlık olumlanamaz.
Microsoft ev kullanıcılarını engellemiyor ama. İstese uzaktan kilitleyebilir. Valorant gibi düşün. Ana kart banı atıyor bir daha giremiyorsun o bilgisayarla.

Ben gidin korsan alın demedim, korsan çok hoştur hadi alalım da demedim. Kavga eden tarafların fikirlerinden dem vurarak bir şey yazmışım sadece. Onu da anlamadan ahlak vs. diye dalmışsın

Buraları faydalanabileceğimiz içerikler yazmak için kullanalım. Öfke nöbetlerinizi, kavga sevdanızı başka yerlerde yaşayabilirsiniz. Bu tartışma haliyle benden alıntı yapma bir daha.
Niyetim kimseyi kırmak değil, üslubum biraz aşırı gelmiş ise affola, ben yanlış anlamış olabilirim.

Microsoft ev kullanıcılarını engellemiyor ama. İstese uzaktan kilitleyebilir. Valorant gibi düşün. Ana kart banı atıyor bir daha giremiyorsun o bilgisayarla.
Hocam neyin savunmasını yapıyorsun hala, anlamak güç. Korsan kullanırsın edersin ayrı hikaye de çıkıp savunmak niye? Ortada birilerinin emek vererek yaptığı ürünü, ürünün sahiplerini biçtiği değeri yok sayıp kullanıyorsun ve sorun yok mu sence?

Adamın yaptığını ürünün hakkını verdin mi? Hayır.

Diğer alan insanlar hakkını verip alırken bir de o insanların hakkına girdin.

Hayır tamam bin bir türlü bahane sıralayabilirsin şuraya yok öyleydi böyle. Ben de kullanmadım mı zamanında kullandım. Müziktir, filmdir kullanmıyoruz mu bazen kullanıyoruz.

Olay bu değil, yaptığın şeyin farkında ol ve kabul et, savunma. Ürün fiziksel olunca hırsızlık dijital olunca mı "abi herkes yapıyor ya?" Reklam veya değil ortada birilerinin emeğini hiç bir şey yapmadan kullanıyorsan bitti gitti. Söyle bahaneni ben kullanmak istiyorum de kullan, kim engelleyecek sadece yaptığını meşrulaştırmaya çalışma.

CDPR niye oyunlarına Türkçe koyuyor, onların oyunları da mı önce PlayStation'a çıkıyor 😀 Geçin artık şu korsan zırvasını, Rusya'da buradan çok daha fazla korsan kullanımı var ama Rusçayı eklemişler işte.
Rusya'da korsan çok fazla ama satın da alıyorlar
Türkleri umursamayan şirkete param yok kardeş. Macarcası bilmemnesi bütün diller var Türkçe yok. Korsan devam.
Sanki Türkçe olsa alacaksın. Bu forumdaki çoğu kişi bu olayı bahane edip korsan oynayacağım diyor. Tebrikler, böyle devam👍
İlk çıktığında fiyatı 90 lira falan olur, birkaç saat sonra 329 TL olarak düzeltilir.
O işi TR pazarını bilmeyenler yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı