Masaüstünden Win8.1 kurulumu yapılır mı?

mtsertkaya

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1.iso dosyasını USB'ye yazdım. USB'de setup dosyası gözüktü. Burdan Windows 8.1'i kurabilir miyim? Yoksa boot ekranına girmek zorunda mıyım?

Not:Windows 8.1 bilgisayarda yüklü ama format atmam lazım bilgisayar kafayı yediğinden.
1112.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Biosta taktığım usb görünmüyor. Mp3 player'i usb olarak kullanıyorum . Elimde başka usb yok . Burdan kurulum oluyorsa burdan yapcağım yoksa başka usb alcam.

Setup Exe'yi çalıştır kurulum bu şekilde olur. Daha önce defalarca yaptım. İlle Bios'tan yapman gerekmiyor.

Windows hangisinde kurulu ise ona kurar. Bende HDD artı SDD var Windows SSD'de kurulu ve SSD'ye kurdu her seferinde.

USB ile uğraşacağınıza geleneksel yöntem hâline gelmiş olan DVD yi kullansaydınız çoktan formatınızı atmıştınız.
Setup ile format atamazsınız!
Attığınız sözde formatın sonrasında tüm dosyalarınız ve virüslerininiz Windows.old dosyasına doldurulur ve oradan da geri dönerler.

USB ile uğraşacağınıza geleneksel yöntem hâline gelmiş olan DVD yi kullansaydınız çoktan formatınızı atmıştınız.
Setup ile format atamazsınız!
Attığınız sözde formatın sonrasında tüm dosyalarınız ve virüslerininiz Windows.old dosyasına doldurulur ve oradan da geri dönerler.
Defalarca attım hiçte virüs kalmadı. Ayrıca adamda DVD yok demek ki.

Attığınızı zannediyorsunuz.
C'nin altında windows.old dosyası var içine bakın bir zahmet.[/QUOT

Virüssüz PC'ye de attım tıka basa virüslü olan kendi PC'me de attım. Bios'tan atılan temiz kurulum gibi olmuyor ama virüste kalmıyor. Hele format atıcağınız PC'de virüste yok ise Biostan kurulum gereksiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı