Masa için vantilatör önerisi

AlbionLancelot

Hectopat
Daha fazla  
Odamda klima yok. Masaüstü bilgisayarı da salona taşıyamam bu yüzden masa için vantilatör alıcam. Ama hangileri kalitelidir bilmiyorum. Yeterli miktarda serinleten ve rahatsız etmeyecek düzeyde sesli/sessiz çalışan vantilatör önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 gün kadar önce bana bunu alıp geldi ailem.
Everest Efn-487 Masaüstü Metal Beyaz Usb Fan - n11.com
Daha iyisi var mıdır ya da daha ucuza bulunur mu bilmiyorum. Eminim daha ucuza bulunur da daha iyisi konusunda yorum yapamam. Şimdilik mutluyum. Fan sesi kulaklık takılıyken rahatsız etmiyor çünkü duyamıyorsunuz. Kulaklığı çıkarınca sesi rahat duyuluyor ama çok rahatsız ettiğini söyleyemem. Yani en azından kafa ütülemiyor o konu da rahatım. USB kablosu yaklaşık bir metre o yüzden kablonun kısa olması gibi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Fena değil soğutma açısından yani en azından açık ve kapalı halinde farkı anlıyorsunuz. Çünkü bazı fanlarda sadece gürültü çıkıyor ama sıfır soğutma. Kutusunun içinden kullanım kılavuzu ile garanti belgesi de çıkıyor.

başka önerisi olan varmı

3 gün kadar önce bana bunu alıp geldi ailem.
Everest Efn-487 Masaüstü Metal Beyaz Usb Fan - n11.com
Daha iyisi var mıdır ya da daha ucuza bulunur mu bilmiyorum. Eminim daha ucuza bulunur da daha iyisi konusunda yorum yapamam. Şimdilik mutluyum. Fan sesi kulaklık takılıyken rahatsız etmiyor çünkü duyamıyorsunuz. Kulaklığı çıkarınca sesi rahat duyuluyor ama çok rahatsız ettiğini söyleyemem. Yani en azından kafa ütülemiyor o konu da rahatım. USB kablosu yaklaşık bir metre o yüzden kablonun kısa olması gibi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Fena değil soğutma açısından yani en azından açık ve kapalı halinde farkı anlıyorsunuz. Çünkü bazı fanlarda sadece gürültü çıkıyor ama sıfır soğutma. Kutusunun içinden kullanım kılavuzu ile garanti belgesi de çıkıyor.
Dönüş hızı falan nasıl yeterli soğutuyor mu açıklamada yazmamışlarda

Fena değil. Yani şöyle anlatabilirim almadan önce çok fazla terliyordum. Fanı aldıktan sonra o kadar çok terlemiyorum. Hani ben pek fazla şey beklemiyordum ama beklediğimden iyi çıktı diyebilirim. 30 TL'ye memnun bırakacak bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Aramda 50 cm var fanla ve üflediğini çok rahat hissedebiliyorum ama yalan söylemeyeyim açıkçası kulaklıksız biraz rahatsızlık verebilir ama çokta çekilmez olacağını düşünmüyorum sonuçta fan dönüyor belli bir oranda ses oluyor elbet.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı