Masa tenisi raket tavsiyesi

• Konuyu başlatan dburva
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 15B
Aslında şimdi düşündüm de, nasılsa oynayamıyorum. Bendeki raket de uzun süredir kenarda yatıyor, durduk yere lastik özelliğini kaybediyor. Sen beni bu profilden ekle, ben sana benim kombinasyon raketimi ve koruma çantasını göndereyim. Sıfır ayarında değil zaman geçtiği için ama vurduğun toplar başta dağa taşa gidince farkını kendin görürsün. :) Alışınca altından kalkarsın, bahsettiğin oyun tarzına yakın oynuyordum profesyonel olduğum dönemde. Sakın yapma dediğimin aksi şekilde karbon tahta var ama halledersin çalışırsan, alışma sürecin artacak sadece.

Beni ekle, oradan bir şifre söyle ben onu buraya yazayım da sen olduğun kesin olsun. Yalnız biraz üşengeç yapım var, haftaya da gönderebilirim 2 hafta sonra da belli olmaz.
Hocam merhaba ekledim, zaten steam ismim de aynı. Yalnız tamamen hediye etmeniz benim içime hiç sinmedi bunca yıl uğraşıp biriktirdiğiniz bir şey ne de olsa. O yüzden bir orta yol bulabilirsek çok daha güzel olur :D

Hocam, kaç seneden beri masa tenisi oynuyorum, raketlere ayrı bir ilgim var. Hazır olarak, teamgermany var ve Black var. Toplama ise, lastikleri, butterfly tenergy 64. tahtası ise butterfly tımo boll caf off. Eğer toplama isterseniz, bendeki gibi alabilirsiniz.
Düzeltme, bütçenizi yeni gördüm, eğer yeni başlıyorsanız çok kaliteli bir rakete gerek yok. Eğer 0'dan başlayacaksanız. Butterfly Gold ile başlayın, hem onunla öğrenin hem de aynı zamanda para da biriktirirsiniz.

Güzel bir raketle oyuna başlamak teknik geliştirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı