Masa Tenisi Raketi Önerisi

ylmzzenes6

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 ay içerisinde masa tenisi turnuvam var. İlk kez katılacağım. Yaklaşık 1 senedir sürekli oynuyorum. Fazla bir bütçem yok. Masa tenisi raketi alacağım ne önerirsiniz? İnternetten de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bu ürünü kullanıyorum ben. Süngeri de yumuşak ve topu rakibe daha hızlı iade ediyor 6 senedir bende bir gram soyulma yapmadı. Tek eksi yani eliniz büyükse eğer sapı size ufak gelebilir. Yüzeyi kaygan değil, çok kez servis atarken file dışından spin verdiğimi bile biliyorum kısaca bu fiyata harika bir raket.

Sunflex Mogul C Masa Tenisi Raketi 10370 | Enderspor.com

Lenovo K53a48 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Sağolun hocam. Raketi değerlendireceğim. Yanında top alacağım almamı önerdiğiniz top varmı. Aynı siteden olursa sevinirim

GM 8 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Butterfly 16005B-O Butterfly Training 100'lü Turuncu Masa Tenisi Antrenman Topu | Enderspor.com

Butterfly ve Donic kaliteli markalardır, bu topu öneririm çin pazarında satılan ince toplar gibi değiller.

Lenovo K53a48 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı