Masa Tenisi Raketi Önerisi

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 7B
W

Wero

Ziyaretçi
Yaklaşık 3 yıldır lisanslı olarak masa tenisi oynuyorum. Butterfly Gold, Platin ve Black arasında kaldım. Arkadaşım o fiyatlara çıkmışken toplama raket al diyor. Kararsız kaldım.
Gold - 100₺
Platin - 130₺
Black - 150₺
Bilgili olanlar yorum yaparsa sevinirim.

Black kullanıyorum, öneririm. Gayet memnunum. 3 sene önce 85 TL'ye almıştım tabi. Raket çok sık değiştirmek iyi değil almışken Black alırdım ben ki öyle aldım :p

Platin kullandım. Elime güzel oturuyordu. Arkadaşıma ise olmuyordu o toplama yaptı. Bu yüzden o fiyatları gözden çıkarmışken deneyip size uygunluğunu test etmenizi tavsiye ederim. Uygun gelmezse toplama yaparsınız.
Bugün bir arkadaşımda Team Germany modeli vardı ve deneme şansı buldum. Elime çok güzel oturdu. İç ve dış ile çok güzel kesme ve kontrol sağlayabiliyordum. Black’in fiyatı aklımı karıştırıyor. Şu anda Platin ve Black arasındayım :)
Black kullanıyorum, öneririm. Gayet memnunum. 3 sene önce 85 TL'ye almıştım tabi. Raket çok sık değiştirmek iyi değil almışken Black alırdım ben ki öyle aldım :p
Vuruş hissiyatı nasıl peki?

Bence 3 senedir oynuyorsanız hazır raket işine girmeyin. Tabi ne seviyede oynadığınız da önemli. Kontroldan ziyade hız raketi istiyorsanız Zoran Primorac modeline de bakabilirsiniz. Combo raketlere geçmeden önce uzun süre kullandım. Stiga'nın da güzel hazır raketleri var.

Bence 3 senedir oynuyorsanız hazır raket işine girmeyin. Tabi ne seviyede oynadığınız da önemli. Kontroldan ziyade hız raketi istiyorsanız Zoran Primorac modeline de bakabilirsiniz. Combo raketlere geçmeden önce uzun süre kullandım. Stiga'nın da güzel hazır raketleri var.
Zoran Primorac modeline bakmıştım. Bütçemi hayli aşıyor, Stiga modelleri de aynı şekilde. 130-150₺ civarında yapılacak Combo raket de pek sağlıklı olmaz gibi geliyor bana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı