Masa üstü resimde oluşan transparan bölüm

MrHero

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kullandığım bilgisayarı 4 sene önce toplattık.
O zamanlar orijinal Windows şifresi falan vardı babamın elinde.
Sonra onlar kayboldu ve bilgisayarım bozuldu format atıldı crackli Windows yüklendi.

Hiç bir sorunum yok ama bazen ekrana şöyle şeyler çıkıyor ve her şeyin üstünü kapıyor. Bazen gidiyor bazen hiç gitmiyor bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.
Yeniden format mı atılması gerek, yoksa bir düzeltilebilir bir program hatası mı?
Format atılması gerekirse bu bilgisayarda ciddi anlamda çok kayıtlı şifre vb. şeyler var bunların gitmesini istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
lYOBvJ.png
.

lYOBvJ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ilginç, photoshopdaki transparan katman.
Bu durum photosohop programından çıktıktan sonra mı oluyor, hangi durumlarda oluyor yani?

Bilgisayarı açıyorum skype otomatik açılıyor chrome otomatik açılıyor steam update var mı diye bakıyor sonra bu çıkıyor herhangi bir şekilde photoshop programı açılması kapanması yok ama bilgisayarımda adobe photoshop cs5 var bu arada tam çözüm sayılmaz ama kapatmasını buldum şimdi yeniden başlata basıyorum bütün programlar kapanıyor ve o transparan katmanda gidiyor sonra hemen iptal'e basıyorum bilgisayar kapanmıyor ve katman gidiyor ancak hep böyle olmuyor bazen iptale bastığım halde bilgisayar kapanıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı