Masada kasayı koyacak yer yok

derincooo

Hectopat
Yer
39.92511154100087, 32.83730280415794
Daha fazla  
Meslek
Mektepli
Masamda yeterince yer yok, şu anda kasam monitörümün arkasında duvar ile birtişik yan tarafından hava alamıyor,(eski tip yanında fan olan kasalardan). Masamın sağ tarafında duvar var duvara uzay montaj yapılır mı? Yere koymak içinde çok yerim yok ayaklarımdan dolayı sığmıyor alan bayağı dar yere koysam bile çok fazla toz alıyor önerisi olan var mı? Çok ince olan PC kasalarına baktım fakat onlarda da hava akışı az ve PSU soğutucusu ile ekran kartı sığmayabilir. Ekran kartı: Sapphire RX570 8 GB.

Masamda yeterince yer yok, şu anda kasam monitörümün arkasında duvar ile birtişik yan tarafından hava alamıyor,(eski tip yanında fan olan kasalardan). Masamın sağ tarafında duvar var duvara uzay montaj yapılır mı? Yere koymak içinde çok yerim yok ayaklarımdan dolayı sığmıyor alan bayağı dar yere koysam bile çok fazla toz alıyor önerisi olan var mı? Çok ince olan PC kasalarına baktım fakat onlarda da hava akışı az ve PSU soğutucusu ile ekran kartı sığmayabilir. Ekran kartı: Sapphire RX570 8 GB.

Yapılır ama daha da fazla toz toplayabilir, siz bilirsiniz.

Hocam yere koyarsan aşırı toz alıyor. Benim de çok kısıtlı yerim var kasa mecburen yerde ve her gün 20 dakika toz alıyorum.

Duvara uzay montaj yapmıştı PC hocası. Masaya da uzay montaj yapabilirsin.

Yapacağın masrafa değer mi? Bunun yerine daha büyük masa alın.

Dostum masayı alsam bile odam dar masam zaten çok büyük fakat belli kısmı kullanılabiliyor oda daha büyük olsa maza uzuyor.
Budur.
Masanın fotoğrafını atar mısınız?
.
Sağ duvara uzay montaj olur mu demiştim.
Monitörü sola alamıyorum hem raf var hem de aşağıda çekmeceler olduğu için ayaklarımı koyamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_1197.JPG
    IMG_1197.JPG
    135,8 KB · Görüntüleme: 196
Bu sistem için uzay montajın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Duvar delinecek, montaj için parçalar ayarlanacak, soğutma sistemi döşenecek vs. uzun iş. Eğer yer sıkıntısı çekiyorsanız tüm sistemi satıp + montaja harcayacağınız ücretle laptop alabilirsiniz. Bunun dışında sağ üste düz raf çaktırıp kasayı üzerine koyabilirsiniz. Hem ileride kitaplık olarak kalır.

Sorma odam küçücük bir de ben masamı kanepeye çekip öyle kullanıyorum zaten bir kanepe kaplıyorum. Bende kasa ayrı ekran ayrı sehpa tarzı bir konsept yaptım tekerlekli rahat ama aşırı yer kaplıyor malım pencere yanına koyamıyorum petek var ısınır yanar cihaz tam tersi tarafa koyuyorum oda yer kaplıyor işte ama yazın iyi petek çalışmıyor iyi oluyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı