Masaüstü Arkaplan Önerisi

Assassin's Creed 2'den 3'e kadar olan serilerini içeren bir tane var mı önerebileceğiniz? :)
AC: Origins'de yakalıdığım birkaç ekran görüntüsü. :) İlk resmi şu an kullanıyorum.

Eki Görüntüle 349353Eki Görüntüle 349354Eki Görüntüle 349355Eki Görüntüle 349356Eki Görüntüle 349357

Not: Hepsini atamadım boyut yüzünden. Fazlasını görmek isteyen olursa küçültürüm.

Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations ve III oyunlarından atabilir misin? :) 1366x768 olsa daha iyi olur :)

Assassin's Creed 2'den 3'e kadar olan serilerini içeren bir tane var mı önerebileceğiniz? :)

Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations ve III oyunlarından atabilir misin? :) 1366x768 olsa daha iyi olur :)
Dostum sadece Revelations var. Onuda grafik hatası yüzünden bırakmıştım ama Origins'den sonra tekrar denemek istiyorum, o zaman tabii ki atarım. :) Ama çözünürlük için bir şey yapabilir miyim bilmiyorum.

Kanka konu başlayalı 2 yıl olmuş ama bende atayım ortadaki anime karakterini almadan böyle hoş gezegenli bir tasarım yapabilirsin
gezegenleri küçük orta boyutlu falanda yapabiliyosun çok hoş

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    518,9 KB · Görüntüleme: 57
f14_topgun.jpg

Kendi kullandıklarımdan birisi.
The Legendary F-14 Tomcat.

Dünya'nın ilk mikro işlemcisi? diye arattığınızda Intel 4004 çıkacaktır. Ancak aslında ilk mikro işlemci F-14 için 4004'ten 2 yıl önce yapılmıştır. Askeri bir proje olduğu için 50 yıllık gizlilik sözleşmesinden dolayı bu işlemciyi tasarlayan mühendis bunu açıklayamamış. 50 yılın ardından
sitesini açarak aslında Dünya'nın ilk mikro işlemcisinin kendisinin yaptığını duyurdu. Geçen 50 yılda içinde Intel literatüre çoktan geçmişti...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı