Masaüstü bilgisayar için hoparlör önerisi

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, uzun süredir monitörümün hoparlörünü kullanıyorum ancak bir süredir yeterli dahi gelmiyor. Şahsen sesi maalesef ki çok düşük. Çok pahalı olmayan sıfır veya ikinci el fark etmeksizin bir hoparlör arıyorum, önerilerinizi alabilirim. Marka takıntım bulunmuyor, F/P olması yeterli. Desteğiniz ve önerileriniz için teşekkürler!

Yani piyasa hakkında bilgim yok, dediğim üzere aşırı pahalı bir şeye gerek yok. DJ'lik yapmayacağım veya sinema sistemi kurmayacağım. Ev için yeterli olacak bir şey arıyorum, ne kadar oluyorsa. Zamanında 5+1 sistemim vardı açıkçası gündüzleri açıyordum evi gayet sallıyordu güzeldi. Komşu duyarı yapmazsanız sevinirim, komşularım bulunmuyor. Fiyatı böyle dedim diye lütfen binlerce liralık ürünleri göndermeyin.

Yani piyasa hakkında bilgim yok, dediğim üzere aşırı pahalı bir şeye gerek yok. DJ'lik yapmayacağım veya sinema sistemi kurmayacağım. Ev için yeterli olacak bir şey arıyorum, ne kadar oluyorsa. Zamanında 5+1 sistemim vardı açıkçası gündüzleri açıyordum evi gayet sallıyordu güzeldi. Komşu duyarı yapmazsanız sevinirim, komşularım bulunmuyor. Fiyatı böyle dedim diye lütfen binlerce liralık ürünleri göndermeyin.
Z200 bile 1,4b TL olduğu için bin liraların altında çokta kaliteli model kalmadı.

Z200 bile 1,4b TL olduğu için bin liraların altında çokta kaliteli model kalmadı.

Binlerce liralıktan kastım bütçe sunmayınca genelde insanlar iki haneli binlere çıkıyorlar. O yüzden yazdım o şekilde, sorun yok. Önerebilirsiniz iyi bulduklarınızı...

İsterseniz buna bakın bütçeniz varsa evin ses kalitesi artar.
Dediğim üzere bu kadar yükselmeye gerek yok, sadece öyle sıradan kullanım için bir hoparlör arıyorum. Fakat teşekkürler öneriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı