Masaüstü bilgisayar için masa seçimi

Gernasch

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat ailesi evimin oyun bölümünü sizin sayenizde diziyorum. Şimdi sizden bir yardım daha istiyorum Corsair airflow 5000D kasanın içi dolu ağırlığı 20-25 kg civarında toplam iki bilgisayar var 2 kasa 2 monitör ve iki çevre birimi ekipmanları sorun şurada benim en büyük korkum ağırlık taşıma kapasiteleri 2 kasa olacak ikisi de 5000D olacak. LAGKAPTEN/MITTBACK çalışma masası, beyaz
İki tane lagkapten/mittback alıp kasaları ve monitörleri ona mı koyayım? Yoksa iki masanın arasına 60 Cm'lik bir masa daha alıp iki kasayı onlara mı koyayım? Yani şöyle anlatayım.
120 cm masa - 60 cm masa - 120 cm masa Mı yoksa?
140 cm masa - 140 cm masa Şeklinde mi olsun? İki tane 140 olursa masaların her birinde birer kasa monitör olacak 120-60-120 olursa kasalar 60'lık masada monitör klavye ve mouse mouse pad 120 Cm'lik masada mı olsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli Technopat ailesi evimin oyun bölümünü sizin sayenizde diziyorum. Şimdi sizden bir yardım daha istiyorum Corsair airflow 5000D kasanın içi dolu ağırlığı 20-25 kg civarında toplam iki bilgisayar var 2 kasa 2 monitör ve iki çevre birimi ekipmanları sorun şurada benim en büyük korkum ağırlık taşıma kapasiteleri 2 kasa olacak ikisi de 5000D olacak. LAGKAPTEN/MITTBACK çalışma masası, beyaz
İki tane lagkapten/mittback alıp kasaları ve monitörleri ona mı koyayım? Yoksa iki masanın arasına 60 Cm'lik bir masa daha alıp iki kasayı onlara mı koyayım? Yani şöyle anlatayım.
120 cm masa - 60 cm masa - 120 cm masa Mı yoksa?
140 cm masa - 140 cm masa Şeklinde mi olsun? İki tane 140 olursa masaların her birinde birer kasa monitör olacak 120-60-120 olursa kasalar 60'lık masada monitör klavye ve mouse mouse pad 120 Cm'lik masada mı olsun?
Gönderdiğiniz masaların sandalye aralığı dar gibi görünüyor. Sandalyedeyken sağa sola hareket edemeyip ortada tıkılı kalmak rahatsız edici bir durum.
Depolama probleminiz yoksa düz ayaklı masa öneririm.

Bunun haricinde 2 adet 150cm'lik masa daha mantıklı olurdu.

Ayak kısmı dar gibi geldi hocam sandalyede sağa sola rahat dönebiliyor musunuz?
Gönderdiğiniz masaların sandalye aralığı dar gibi görünüyor. Sandalyedeyken sağa sola hareket edemeyip ortada tıkılı kalmak rahatsız edici bir durum.
Depolama probleminiz yoksa düz ayaklı masa öneririm.

Bunun haricinde 2 adet 150cm'lik masa daha mantıklı olurdu.
Depolamaktan kastınız kitap vs süs eşyası ise yok masada sadece bilgisayar kasası kulaklık klavye mouse mousepad ve monitör olacak. 150cm masa ağırlığı taşır mu benim en büyük endişem masanın yarılıp kırılması 😪

Ayak kısmı dar gibi geldi hocam sandalyede sağa sola rahat dönebiliyor musunuz?
Gönderdiğiniz masada dönmekle alakalı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ama ayakları sarsılıp monitör sallanabilir, bir cisim devrilebilir, ve benzeri şeyler olabilir.
150cm masa ağırlığı taşır mu benim en büyük endişem masanın yarılıp kırılması 😪
Ikea'nın karton petekli masaları bile 30-40 kilo rahat taşıyor, kırmak için ancak üstüne çıkıp tepinmeniz gerek. Kasayı nereye koyacağınız da önemli. Tam ortasına koymanız zaman içinde bükülmesine neden olabilir, masa ayağına yakın bir yere koymanız daha sağlıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı